Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Çocuk Gümüş Kolye

Bebeklerin en az yetişkinler kadar renkli ve canlı dünyalarını yansıtırken görünümlerine doyum olmaz bir de sevimlilik katan çocuk gümüş kolye modellerimizi görür görmez eminiz siz de çocuklarınızın boynunda bu şıklığı taşımalarını isteyeceksiniz. Çocuk gümüş kolye modellerinde temel ilham kaynağımız olan doğal taşlar çocuklarınızın görsel olarak çok daha sevimli ve şık görünmelerini sağlarken aynı zamanda onların saf enerjisini de yenileyerek uğur getirecektir.

Anne Çocuk Gümüş Kolye

Hem annenin hem çocuğunun benzer tasarım çizgisine sahip ürünleri tercih ederek kendi içlerinde uyum sağlayan görünümler ortaya koyması, son dönemin en çok dikkat çeken ve en çok beğenilen trendleri arasında yer alıyor. Eminiz sizin de gördüğünüz zaman oldukça hoşlandığınız bu görünüm ise anne çocuk gümüş kolye modelleriyle de yaratılabiliyor.

Kadınların hali hazırda çok severek kullandığı aksesuarlardan biri olan gümüş kolyeyi bir de çocuklarıyla kombin halinde kullanması anne ve çocuk arasındaki bağın son derece şık bir ifadesi olurken, aynı zamanda annelerin gündelik şıklığına katkı sağlaması bu fikrin bir diğer avantajı olarak karşımıza çıkıyor.

Gümüş Kolye Kız Çocuk

Her ne kadar cinsiyet fark etmeksizin çocuk gümüş kolye modellerinin kullanıldığını görsek de özellikle kız çocukları için bu aksesuarların çok daha cazip ve eğlenceli oldukları kabul ediliyor. Kehribar gibi doğal taşların orijinalliğini korunarak ortaya konan tasarımlar oldukça iç açıcı bir görünüm sergilerken kız çocukları için bu taşların doğal sarı, kahve ve turuncu tonlarındaki rengi ayrı bir beğeni kazanıyor.

Kız çocuklarının her mevsim giymekten çok hoşlandığı renkli giysileriyle de harika bir uyum sağlayacak olan bu kolyeleri ister tek başına ister çocuklara özel düşünülmüş bileklik gibi diğer parçalarla bir arada kullanabilir, miniklerin enerjisini daha da yükseltebilirsiniz.

Gümüş Çocuk Kolye

Açık ve koyu tonlarda pek çok doğal taşın bir araya geldiği tasarımlarda hem çocuk gümüş kolye tasarımının hem de taşların küçük yaşlara özgü şekilde özel olarak dizayn edilmesine odaklanılıyor. Böylece çocuklar tam olarak yaşına uygun giyimlerle birlikte bu aksesuarları herhangi bir rahatsızlık duymadan, aksine çok hoşlanarak kullanabiliyor. Hem erkek hem kız çocuklarının kullanımına uygun şekilde dizayn edilmesi sayesindeyse her çocuğun boynunun renklenmesini ve şans dolu bir enerjiye sahip olması sağlanırken, ailelere ise bu özel tasarımların yarattığı kaliteli kombinlerin tadını çıkarmak kalıyor.

Gumush ekibi olarak sizler için her biri özenle seçilen kehribar gibi doğal taşları en kalitelisinden temin ediyor, dizaynlarımızda beklentileri karşılayacak özel detaylara yer vermeyi unutmuyor, tüm bu özgün tasarımları bulabileceğiniz en avantajlı fiyatlarla sizlere takdim ediyoruz. Siz de çocuk gümüş kolye tasarımlarını incelerken aynı zamanda anne – çocuk kombini yapabileceğiniz kendinize özel alternatifleri de bir arada değerlendirmek için hemen şimdi online kataloğumuzda kısa bir tura çıkabilir, tüm ürünleri en üst kalite düzeyinden temin etmenin güvenini deneyimleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.