Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kravat İğnesi ile Daimi Şıklık

Şık bir takımın kravatsız ve kaliteli bir kravatın iğnesiz olmayacağını, şıklığına önem veren tüm erkekler bilmektedir. Elbette bu aksesuar için yapılan tercihler en sık gümüş kravat iğnesi modellerinden yana olmakta, şıklığını tamamlamak için gümüşün doğasından gelen parlaklık ve asaletten daha iyi bir seçenek düşünülememektedir. Her biri Gumush ekibinin yaratıcı tasarımcıları tarafından geliştirilen gümüş kravat iğnesi seçeneklerini yakından keşfetmek adına bu klas aksesuarların göz kamaştıran dünyasına davetlisiniz.

Gümüş Kravat İğnesi Fiyatı

Kalitesi ve görünümüyle yarattığı statüsel farktan dolayı genellikle fiyatı hakkında endişe duyulan gümüş ürünler, gumush.com’un şaşırtan fiyatları sayesinde artık çok daha rahat şekilde erişilebilir ve kullanılabilir bir noktadadır. Gümüş kravat iğnesi modellerimizde tasarım zenginliğine kıyasla en optimal indirimler yapılırken, malzeme ve görsellik açısından kalite düşünüldüğünde pek çok müşterimiz piyasanın en uygun fiyatlarını web sitemizde görebildiğini ifade etmektedir.

Sunulan ödeme kolaylıkları ve uygun fiyatlar sayesinde sevdiklerini mutlu etmek için kravat iğnesinin en iyi seçeneklerden biri olduğunu fark edenler de rahatlıkla hediye seçimini yapabilmekte, özel günleri daha anlamlı kılarken hediye verdikleri kişinin yaşam boyu tüm özel günlerinde kendilerini yanında hissettirebilmektelerdir.

Gümüş Kravat İğnesi Modelleri

Model bakımından özellikle sevilen ve herkes tarafından klasikleştiği kabul edilen genel yapı üzerine modernize edilmiş ve farklı detaylar ekleyerek çalışmalarını ortaya koyan tasarımcılarımız, gümüş kravat iğnesi kategorimizde de oldukça başarılıdır.

Ay yıldız gibi herkeste derin duygular uyandıran motiflerin altın sarısı rengiyle gümüş rengi üzerinde ön plana çıktığı iğne modeli yoğun talep alan ve pek çok merasim ortamında kullanılabilen ürünler arasındadır. Yine M.K Atatürk imzalı tasarımda da motif kısmının parlak altın rengiyle ön plana çıkmasından faydalanılmakta, göz kamaştıran bu tasarım pek çok günde dikkatleri çekmenizi sağlamaktadır.

Gümüş plaka görünümü üzerine matlık ve parlaklık dengesi sağlanarak klasik çizgi desenlerinin eklenmesiyle oluşturulan diğer tasarım seçeneklerimiz de yine iş dünyasının öne çıkan isimleri tarafından beğenilmekte, tarz sahibi görünerek prestijini arttırmak isteyen herkesin sahip olması gereken modeller arasında yer almaktadır.

Erkek Kravat İğnesi

Erkek şıklığını tamamlamakta pek çok aksesuardan yardım alınsa da şık bir görünümü tamamlamak için en temel ürünlerden biri olarak her daim ön plana çıkan gümüş kravat iğnesi erkeklerin hem iş hem özel yaşamlarında kullanabileceği türden tasarımlarla size sunulmaktadır. Tek bir iğneyle tamamen değişebilen profil erkeklerin çok daha özgüvenli hissetmesini sağlamakta, burada önemli olan kişinin kendi tarzını ifade edebilecek olan en doğru tasarımı seçebilmesi olmaktadır. Yine hediye amaçlı alınacak olan iğnelerde de motif bakımından yakını olduğunuz kişinin tarzını değerlendirerek doğru seçimin yapılması son derece kolay olmaktadır.

Siz de etkileyici bir görünümün en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri olan gümüş kravat iğnesi modellerimizi keşfederken tüm gümüş aksesuarları bir arada değerlendirmek için gumush.com ile ışıltılı bir dünyaya yolculuğa çıkabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.