Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kazaziye Tesbih Püskül

Püsküllü tesbihlerin erkeklerin dünyasında ne kadar vazgeçilmez bir yere sahip olduğunu biliyor ve kendi içinde ayrı bir ilgi alanına, ayrı bir kültüre dönüşen bu aksesuarlarda en ilginç, en yaratıcı tasarımları sizler için oluşturmaya devam ediyoruz. Gücünü özel taşları ve 1000 ayar gümüş kalitesinden alan gümüş kazaziye tesbih püskül modellerinde en antik el sanatlarından biri olan kazaziyeyi yeniden canlandırıyor, gümüş kazaziye tesbih püskül tasarımlarının herkesin bayılacağı türden özgünlükler taşımasını sağlıyoruz.

Kazaz Gümüş Tesbih Püskül

Farklı renklerini kullandığımız zirkon taş işlemesiyle kişiye özel bir hal alabilen gümüş kazaziye tesbih püskül seçeneklerinde el örmesi kısımların da taşların renklerine uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirildiğini görebilirsiniz. Bu sanatı değerli kılan da tam olarak bu tasarıma göre değişebilen ve uyarlanabilen el işçiliği olmakta, kazaziye örmelerinin her biri uzun emeklerle ortaya konan özgün eserler olarak bilinmektedir. Uç kısmında Trabzon örmesi denen farklı el işlemelerinin de kullanıldığı modellerimiz ise zirkon taşın ve 1000 ayar gümüşün nadide güzelliğinin hak ettiği değeri görmesine olanak tanımaktadır.

Kazaziye Püskül

Zahmetli ve değeri yüksek el işlerinden biri olan kazaziye, özel örgü teknikleriyle özgünleştirilen gümüş kazaziye tesbih püskül modellerinin ortaya çıkmasını sağlarken bu denli özel tasarımların hediye amaçlı tercih edilmeye ne kadar uygun olduğu da dikkatleri çekmektedir. Tesbih kullanımından hoşlanan beyleri ister Babalar Günü gibi özel günlerde sevindirmek ister sıradan bir günü onlar için unutulmaz ve son derece anlamlı kılmak için bu tasarımlar arasından tercih yapmak son derece mantıklı olabiliyor. Öyle ki bulması ve orijinalini temin etmesi güç olan malzemelerin bu el sanatında uzmanlaşmış kişilerce dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına dikkat ederek işlenmesi günümüzde çok kolay bulunabilir kriterler değil. Ancak gumush.com ekibi sizin için keşfedilmeyi bekleyen antik sanatları gün yüzüne çıkarıyor ve girdiğiniz her ortamda fark yaratmanızı ya da doğru hediyeyi bulmanızı gümüş kazaziye tesbih püskül modelleri ile hiç olmadığı kadar kolay kılıyor.

Kazaziye Gümüş Püskül Modelleri

Almak istediğiniz ürünün kazaziye gibi özel bir sanatla işlenmesi gerektiğine karar verdikten sonra sizi renk bakımından geniş bir çeşitlilik bekliyor. Püskülünün uç kısmında Trabzon örmesi gibi bir diğer değerli ve nadide el işçiliğinin kullanıldığı modellerde yine zirkon taş renkliliği dikkat çekerken farklı el sanatlarının bir araya gelmesi her bir tasarımı eşsiz kılıyor. Gümüş kazaziye tesbih püskül modellerinde birden çok sanatı ve zirkon taşların parlaklığını görmenin yanında sarı – beyaz kombinini, yeşilin farklı tonlarını veya tamamen beyazın saflığını görmek gibi alternatifler de bu özel kültürle ilgilenen herkesin dikkatini çekiyor.

Siz de aradığınız yaratıcı, sıra dışı, otantik ve özel hediyeyi bulamıyor veya kendi tarzınızın benzersizliğini ellerinizde taşıdığınız tesbihle göstermek istiyorsanız gumush.com üzerinden uygun fiyat avantajları ve ücretsiz kargo imkanları dahilinde hızlıca siparişinizi oluşturabilir, kimsede olmayan özel parçaları yüksek kalite ve uzun ömür güvenceleriyle taşımanın özgüvenini ve keyfini sonuna kadar deneyimleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.