Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Figaro Zincir

Hem kadın hem erkek kullanıcılardan yoğun rağbet gören ürünler arasında yer alan gümüş figaro zincir çeşitlerinde her halka formunda, her boyut ve ağırlıkta bir seçenek bulmak mümkün olmakta, haliyle bu klasik şıklık herkes için kaçınılmaz bir hal almaktadır. Farklı giyim kombinlerine uyumluluğu sayesinde kendisine geniş bir kullanıcı kitlesi bulan gümüş figaro zincir pek çok kişi için değişmeyen aksesuarların başında gelmekte, detaylı inceleme için gumush.com’a tıklamanız yeterli olmaktadır.

925 Ayar Gümüş Figaro Zincir

Bilindiği gibi söz konusu gümüş ürünler olduğunda önemli bir kalite ve parlaklık ifadesi olan 925 ayar ifadesi kullanılmakta, ancak ne yazık ki piyasada yer alan her ürün bu şekilde nitelendirilse dahi sadece size sunduğumuz ürünlerde olduğu gibi özel tasarımlarda bu malzeme kalitesine rastlanabilmektedir. Güvenli alışverişin adresi olan gumush.com ise gümüş figaro zincir üretiminde kullandığı orijinal 925 ayar gümüş kalitesiyle adından sıkça söz ettirmekte, elbette diğer tüm gümüş ürünlerinde de bu kalite kriterini karşılamaktadır.

Makinede üretildikten sonra tamamen el emeği ile ve son derece dikkatlice işlenerek kullanıma hazır hale getirilen gümüş figaro zincir modellerimizde bu üretim özgünlüğüne bağlı olarak ağırlıkla ilgili değişimler olabilmekte ancak genel olarak katalog içerisindeki detaylı ürün bilgilerinde ifade edilen ölçüler sağlanmaktadır.

Erkek Gümüş Kral Figaro Kolye Modelleri

Erkeklerin favori aksesuarları arasında yer alan zincirlerde lokma yani halka kısmında pek çok farklı biçim özelliğine yer verilebilmekte, bu çeşitlilik her tarzdan erkeğin kendine uygun bir ürün bulabilmesini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca zincir görünümü kadar boy anlamında sağlanan farklılık da değişken tarzlara çözüm oluşturabilmekte, örneğin bazı beyler gündelik kullanım için uzun zincir tercih ederken bazıları kısa zincirlerle iş dünyasında da şıklığını ortaya koyabilmektedir.

Cm cinsinden uzunluğuna ve işlenme formuna bağlı olarak ağırlıkları değişen zincirlerin her biri malzeme kalitesi gereği kullanım esnasında maksimum rahatlık ve sorunsuzluk sağlamakta, el ile yapılan kesim işlemi sayesinde tam sizin ihtiyacınıza uygun boylarda üretim sağlanabilmektedir.

Figaro Zincir Modelleri

Elbette gümüş figaro zincir modelleri yalnızca erkeklerin kullanımına uygun değildir ve kadınlar için de son derece cazip bir aksesuar seçeneği olabilir. Bu konuda yaratıcı davranmaksa tamamen şık kadınlarımızın zevkine ve tarzına bağlı olmakta, dileyenler zinciri boyun kısmında, dileyenler bileğinde taşımaktadır.  Ayrıca bazı kadınlar zinciri sade şekilde kullanmayı tercih etmekte, bu durumda da zincirin tek başına mı yoksa çoklu şekilde farklı boyların bir arada mı kullanılacağı tamamen zevke bağlı olarak size bırakılmaktadır.

Her durumda şıklığınıza şıklık katan gümüş figaro zincir modellerimizde kimileri taşla ve kolye ucuyla birlikte de kullanım tercih etmekte, haliyle ortaya göz kamaştırıcı takı kombinleri çıkabilmektedir. Örnek vermek gerekirse doğal taşlı bir kolye ucuyla kullanılan zincir gümüş küpelerle bir araya geldiğinde son derece klas bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Siz de en kaliteli gümüş figaro zincir seçeneklerini görmek için web sitemizi hemen şimdi inceleyebilir ve ücretsiz kargo, ödeme güvenliği gibi tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.