Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kral Zincir

Gümüşün kendine özgü açık ve koyulu renk tonlarından esinlenilerek ortaya konan gümüş kral zincir modelleri adının hakkını veren asaletiyle erkekler başta olmak üzere pek çok kişinin gün içinde en çok tercih ettiği aksesuarlar listesinde en başta gelmektedir. Resmi giyimler kadar sportif giyime de uyum sağlamasıyla hem kendi şıklığını tamamlamak isteyenlere hem de sevdikleri için doğru hediyeyi arayanlara en iyi seçeneklerden biri olan gümüş kral zincir modellerindeyse gumush.com kalitesi her zamanki gibi ön plana çıkmaktadır.

925 Ayar Gümüş Kral Zincir

Sizlere özenle sunduğumuz ve uygun fiyatlarıyla şaşırtan ürünlerimizin tamamında 925 ayar gümüş kalitesinden yararlanılmakta, malzeme bakımından ne yazık ki tasarım dünyasına güvenmek zorlaşsa da deneyimi ve ölçülebilir kalitesiyle ürünlerimiz her daim kendini ispatlamaktadır. Gümüş kral zincir gibi klas bir üründe 925 ayar gümüşün kullanılması sayesinde tercih ettiğiniz tasarım görünümü veya ölçüleri ne olursa olsun daima müşterileri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Sevdikleriniz için özel bir günde hediye almak istediğinizde elbette görünümünün hakkını veren, uzun ömürlü ürünler almak ister, böylece onların bu hediyeyi taşıdığı her an yanlarında olabilmeyi ve bu hediyenin olabildiğince dayanıklı olmasını beklersiniz. Doğal olarak tüm beklentilerinizi karşılayacak tasarımların 925 gümüş kalitesinde olması gerekmekte, ayrıca bu kaliteli malzemelerin yaratıcı ve modern olduğu kadar usta kişilerce de işlenmesi şart olmaktadır. Hem bileklik hem kolye olarak kullanılabilecek olan bu zincirlerimizdeki ürün çeşitliliği tasarımcılarımızın klasik fikirler kadar modern detaylara olan ilgisini de göstermekte, haliyle tam aradığınız hediyeyi bulmak gumush.com ile mümkün olmaktadır.

Erkek Gümüş Kral Zincir Kolye Modelleri

Her ne kadar yer yer kadınların üzerinde de görmemiz mümkün olsa da en çok erkek müşterilerden talep alan gümüş kral zincir modellerinde zincirin hemen her formuna yer verildiğini söyleyebiliriz. Bu tasarımların son zamanlarda her mekan, kombin, tarz ve döneme uyum sağlayabilmesi nedeniyle tercih edilme sıklığının artması da tasarım zenginliğini desteklemekte, herkese uygun bir seçenek bulmak kolaylaşmaktadır.

Modelleri incelediğimizde 2.5, 3, 4 veya 5 mm gibi farklı kalınlık seçenekleri dikkati çekmekte, hangi ürünün sizin tarzınızı daha iyi yansıttığına karar vermekse tamamen zevkinize bırakılmaktadır. Her birinde aynı malzeme ve tasarım kalitesi ilkesiyle üretim sağlanmakta, haliyle daha hafif bir ürün mü yoksa daha dikkat çekici bir görünüm mü arzuladığınız sizin seçiminiz olmaktadır.

Kral Zincir Modelleri

Tekrarlayan desenlerin ince birer işleme şeklinde sıralandığı ve böylece görsel olarak oldukça akıcı bir imajın yakalandığı gümüş kral zincir modellerinde özellikle ağırlık ve uzunluk düşünülmekte ancak ürünlerimizin motifleri de bir diğer değerlendirme konusu olmaktadır. Doğadan esinlenilen bu minik ve tekrarlı motifler bir araya geldiğinde gölge oyunları oluşturan desenli bir zincir görünümü sağlamakta, desen yapısı gereği silindirik yapısı olan bu zincirlerde kendinizi yansıtan tasarımları seçebilmeniz amaçlanmaktadır.

Siz de ister hediye verme ister kendinize favori aksesuarınızı seçme amaçlı olsun, tüm yüksek kalite tasarımları incelemek adına gumush.com’da hemen şimdi minik bir gezintiye çıkabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.