Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

İtalyan Gümüş Zincir

İtalyan şıklığını gümüşün parlaklığıyla birleştiren İtalyan gümüş zincir modelleri aksesuar ve takı dünyasının zamansız ve göz alıcı favorileri arasındadır. Her döneme uygunluğu kadar her tarza uyarlanabilir formlarıyla kurtarıcı parçalardan biri olan İtalyan gümüş zincir modelleri ise elbette 925 ayar gümüşü büyük özenle işleyen tasarımcılarımızın ellerinde son derece farklı boyutlara ulaşmakta, size yalnızca en çok beğendiğiniz modeli seçmek kalmaktadır.

925 Ayar Gümüş İtalyan Zincir

Bütün ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz gibi İtalyan gümüş zincir modellerimizde parlaklığın ve kalitenin en üst düzeyinde olan 925 ayar gümüşlerden faydalanılmakta, bu sayede gümüşlerinizin uzun süreli kullanım vaat eden göz alıcı parlaklığı daha net şekilde kendini gösterebilmektedir.

Elbette 925 ayar gümüş dendiği zaman yalnızca klasikleşen lame rengi değil, dore yani altın rengi verilen choker kolyelerimiz veya pullarla süslenen rose gold rengindeki modelimiz de gelebilmekte, bu örneklerden yola çıkarsak kısaca ürün zenginliğinin gümüş kalitesiyle bir araya geldiği kataloğumuzda sayısız tasarım fikrinin yan yana yer aldığını söyleyebiliriz.

60 cm İtalyan Gümüş Zincir

Sizler için farklı kombinlerle kullanabilmeniz adına talebe uygun şekilde farklı uzunluk ve ağırlıklarla imal ettiğimiz İtalyan gümüş zincir modellerimizde özellikle 60 cm. ölçü boyu sıklıkla tercih edilmektedir. Ara boy diyebileceğimiz bu uzunluk gündelik kullanıma uygunluğunun yanı sıra modeli açıkça gösterebilecek denli uzun olmasıyla da pek çok kişinin ilk tercihlerinden olmaktadır. Kullanım kolaylığı ve ideal görüntüyü bir arada sunmasıyla siz de bu zincir boyunu kendiniz için sipariş edebilir veya tarzınızı daha uzun ya da daha kısa bir modelin yansıtacağını düşünüyorsanız kendinize özgü şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

İtalyan Zincir Modelleri

Rodyum kaplama veya oksit kaplama gibi modele uygun şekilde uygulanan kaplama yöntemleri sayesinde İtalyan gümüş zincir modellerinde uzun süren dayanıklı parlaklık yakalanmakta, bu da özellikle hediye amaçlı zincir kolye alanlar için önemli bir avantaj sunmaktadır. Sevdiklerinin kendi aldığı hediyeyi uzun süre hiçbir bozulma ve değişim olmadan boynunda veya bileklerinde taşıyacaklarını bilmek, pek çok alıcımızı mutlu etmektedir.

Modellere baktığımızda elbette yalnızca kaplama yönünden değil, zincir yapısı bakımından da pek çok farklılık görülmekte, bunların bazıları daha maskülen bazıları daha feminen bulunurken bazıları hem erkek hem kadın müşterilerimiz tarafından kullanılabilmektedir. Top eklemeli ince zincir kolyemiz özellikle büyük ve tek taşlı kolyeler yerine homojen bir görünüme sahip ancak süsleme detayları bulunan kolyelerden hoşlanan kadınların beğenisini kazanmaktadır. Öte yandan 5 + 1 olarak tanıttığımız İtalyan gümüş zincir modeliyse erkek ve kadın kullanıcılarımıza aynı anda hitap etmekte, 5 küçük zincir lokması ve 1 uzun halka şeklinde orijinal bir görünüme sahip olmasıyla fark yaratmaktadır.

Siz de arzu ettiğiniz İtalyan gümüş zincir modelini hemen şimdi bulmak veya babalar gününden doğum gününe kadar tüm özel günlerde tercih edilebilecek olan tüm zincirlerimizi keşfetmek için gumush.com’a tıklayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.