Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 265 ürün görüntüleniyor.

Erkek Kolye

Takı ve aksesuarlar yaş, moda veya cinsiyet ayırt edilmeksizin geçmişten günümüze her zaman kullanılan eşyalardan olmuştur. Kadınların daha çok tercih etiği bu ürünlerde onlara çok geniş seçim alternatifi sunulur. Erkekler bu açıdan daha az şanslıdır. Ancak erkeklerinde gümüş takı ve aksesuarda çok geniş seçeneklerde seçim yapmalarını sağlayan firmamızda gümüşten imal edilmiş her türlü takıya kolayca ulaşabilirsiniz.

İsterseniz klasik modelleri isterseniz modern modelleri tercih edebilirken trend olmuş desen ve biçimdeki gümüş takıları da erkekler sayfalarımızda kolaylıkla bulabilir. Gümüş erkek takılarında, erkek kolye modelleri sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Erkek gümüş kolye modelleri farklı tasarımları, her zevke hitap eden seçenekler ile bulunur. Uygun fiyat avantajlarının yanı sıra taksit seçenekleri ile sayfalarımızdan gümüş kolyeden yüzüğe, bileklikten farklı aksesuara kadar her çeşit takıya ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

İsterseniz parlak modeller isterseniz de oksit kaplama yapılmış modelleri seçebilirsiniz. Oksit kaplama gümüşe eskitme özelliği katması açısından daha mat ve klasik sevenlerin sıklıkla tercih ettiği alternatif olur.

Birbirinden Şık Erkek Kolye Modelleri

Sayfalarımızda çok geniş yelpazede erkek kolye modellerine ulaşabilirsiniz. Erkek gümüş kolye seçenekleri arasında balta figürlü kolyelerden ay yıldızlı kolyelere, kartal desenli kolyelerden boks eldivenli kolyelere veya Osmanlı temalı kolyelerden muskalık ve cevşenlere kadar çok geniş seçenekler yer alır. Şık ve kaliteli işçilik ile bezenmiş modellerde ister taşlı isterseniz de taşsız alternatifleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca mesleğe özel erkek kolye alternatifleriyle de kıyafetlerinize ayrı bir şıklık katabilirsiniz.

Klasik tarz giyiniyorsanız özellikle Osmanlı temalı kolyeler ve muskalar tam size göredir. Osmanlı teması içerisinde tuğralar sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Ayrıca gümüş bozkurt ve Göktürkçe Türk yazan kolye seçenekleri de sayfalarımızda bulabileceğiniz alternatifler arasındadır. Seçeceğiniz kolyelerinizi buna uyumlu gümüş yüzüklerle de kombinleyebilir, takım halinde kullanarak tarzınızı rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz.

İsterseniz erkek zincir kolye gibi sade tercihlere de yönelebilirsiniz. Sayfalarımızda erkek kolye ucu seçeneklerini tek başına da satın alabilir, farklı zincir seçenekleri ile bu kolye uçlarını kullanabilirsiniz. Örneğin, spor giyim tarzını çok sık tercih ediyorsanız hayvan figürlü erkek kolye ucu seçenekleri arasında kurt kafası, şahlanmış at veya köpek balığı gibi seçenekler kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlayacaktır. İnançlarınızı en şık şekilde yansıtacak cevşen ve muska kolye uçları ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bütçenize uygun erkek kolye fiyatları seçeneklerine sayfalarımızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En Uygun Erkek Kolye Fiyatları Seçeneklerine Ulaşın

Firmamız gümüş takı konusunda kadınlara olduğu kadar erkeklerde de çok geniş seçim alternatifi sunar. İster sadece zincir isterseniz sadece kolye ucu veya isterseniz de her ikisini takım olarak tercih edebilirsiniz. Takım halinde kullanmaktan hoşlanıyorsanız, sayfalarımızda yer alan gümüş kolye seçeneklerine uygun gümüş yüzük modellerini de inceleyebilir kolye yüzük takımı yapabilirsiniz.

Erkek kolye fiyatları konusunda her zaman en uygun seçenekleri sunan web sitemizde indirimlerin yanı sıra taksit imkânları ile tarzınızı yansıtacak kolyeleri rahatlıkla satın alabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan firmamızda kendinize olduğu kadar sevdiklerinize de onları mutlu edecek ve tarzlarını yansıtacak gümüş kolye seçeneklerini ücretsiz hediye paketi imkânı ile verebilirsiniz.

Beğendiğiniz erkek gümü kolye seçeneklerinin ortalama ağırlığından en-boy gibi detaylarına kadar tüm özelliklerini kolayca inceleyebilirsiniz. Kolye modellerimiz 925 ayar gümüşten en iyi işçilik ile imal edilir. Altından çok daha uygun fiyatlı olan gümüş ile takılarınızda altının cazibesini kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.