Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 256 ürün görüntüleniyor.

Hayvan Figürlü Kolye

Her biri farklı anlamları ifade ederken detaylarından renklerine, süslemelerinden malzeme kalitelerine kadar tüm özellikleriyle gören herkesi kendine hayran bırakan hayvan figürlü kolye modelleri kendinizi oldukça özgüvenli ve farklı hissetmenizi sağlayacak. Anka Kuşu gibi efsanevi ve efsunlu sembollerden kadınsılığın ve naifliğin temsilcisi haline gelen kelebeklere kadar her türden modeli bulabileceğiniz kataloğumuz yine öncü tasarımlarla sizleri karşılamakta.

Hayvan Figürlü Kolye Fiyatları

Hediye alışverişlerinde sıkça tercih edilen, böylece özel günleri daha da özel kılan hayvan figürlü kolye modellerinin, herkes tarafından taşınabilir olması, böylece herkesin kendi iç dünyasını ve ruhunu yansıtabilmesi amacıyla ekibimiz tarafından son derece avantajlı fiyatlarla sunulduğunu görebilirsiniz. Doğum günü veya yıl dönümü gibi günlerde sevdiğiniz kişinin kendisini temsil ettiğini düşündüğünüz bir sembolü üzerinde taşıyabileceği bir hediye seçmek, eminiz herkesin hoşuna gidecek fikirlerden olmakta, indirimlerse bu cazip fikri mükemmel kılmaktadır.

Uygulanan indirimler sayesinde kalitesi karşısında oldukça makul bulunan fiyatlarla sunulan tasarımlarımız, gümüşün güvenilir dayanıklılığı ve uzun ömrü düşünüldüğünde daha da cezbedici bulunmakta, hediye seçimlerinin yanı sıra farklı sembolleri taşımak isteyenlerin kendisi için de bu tasarımlar arasından seçimini yapması önerilmektedir. Hayvanların özel ve kadim anlamlarından esinlenilerek ve uzun süre moda dünyası üzerinde araştırmalara devam edilerek ortaya konan her bir kolye modelimizde, farklı bir hayvanın ruha işleyen farklı bir yönünü görebilmek mümkün olmaktadır. Sunulan bu denli yoğun bir enerjinin, görür görmez bayılacağınız görsellerle birleşmesi ise Gumush tasarımcıları sayesinde oldukça uygun fiyatlarla herkesin sahip olabileceği bir hal almaktadır.

Kadın Hayvan Figürlü Kolye Modelleri

Modellere göz attığınızda ilk etapta iki boyutlu yani tek bir profilden görünen hayvan figürlerine yer verildiğini görmeniz mümkün olmakta, ancak hayvan figürlü kolye modellerinde üç boyutlu seçeneklere de yer verilmesi kolye uçlarında gerçekçi motif görünümlerini sevenlere de yanıt oluşturmaktadır.

Kelebek gibi klasikleşen tek bir motifin dahi gold renginden rose golda kadar her tonda bulunabilir olması, aynı zamanda bir motifin mümkün olan her türlü formunun sunulması, müşterilerimizin kataloğumuz üzerinden seçim yapması bir hayli kolaylaştırmakta ve keyifli kılmaktadır. Üzerinde mini taş işlemeleri bulunan ve farklı metalik renklerle sunulan gümüş kolye uçlarına, bu uç tasarımının şıklığını ve parlaklığını ön plana çıkaracak ince, zarif zincirler eşlik etmekte, böylece gümüş kalitesine yakışan tasarımlar oluşturulmaktadır.

Bayan Gümüş Hayvan Figürlü Kolye

Pek çok hayvan figürlü kolye modelinde farklı renklerde zirkon taşların ve gümüşün göz alıcı lüks şıklığının yanı sıra özel anlamların verdiği enerjiden de faydalanılmakta, böylece efsanelere konu olan Zümrüdü Anka kuşundan kadınsı renkliliği temsil eden tavus kuşuna kadar her türlü hayvan figürünü görebilmek mümkün olmaktadır. Çember üzerine konan kelebek figürü, birden çok objenin bir araya gelmesiyle tasarımların zenginleşmesini sağlamakta, baykuş gibi klasiklerde parlak mavi rengin kullanılmasıysa tasarımların ne denli sıra dışı olabileceğini göstermektedir.

Örneklerle taçlandırılsa da anlatmakla bitirilemeyen kolyeleri değerlendirmek için hemen Gumush’ ün web sitesinde yer verilen hayvan figürlü kolye çeşitlerini ve indirimleri incelemeye başlayabilir, hem özel gün hediyeleri hem içinizden gelen minik armağanlar hem de kendinizi şımartırken kombinlerinizi her gün taçlandırabilecek olan aksesuar alışverişleri için birbirinden şık hayvan figürlerine yakından bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.