Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 1233 ürün görüntüleniyor.

Taşlı Bayan Kolye

Gözleri üzerinize çekerek içinizdeki güzelliği dışınıza nasıl yansıttığınızın görülmesini istiyor, boynunuzu daima zarafetle ön plana çıkarırken tarzınızda da ışıltılardan ilham alıyorsanız taşlı bayan kolye tasarımları tam size göre demektir. Hem kişisel seçimleriniz hem hediye seçimleriniz için son derece ideal olan bu tasarımlarda en parlak renklerde çiçeklerden en zarif su damlalarına kadar sayısız alternatifle karşılaşmaya, bu alternatifleri görebileceğiniz en avantajlı fiyatlarla bulmaya Gumush ile hazır olun.

Taşlı Bayan Kolye Fiyatları

Kolye dendiği zaman akla gelen ilk kategori bayan kolyeleri, bayan kolyelerinin içerisinde ise zaman ve yer fark etmeden en çok sevilenleri şüphesiz taşlı bayan kolye modelleri olmaktadır. Taşların ışıltılı yapısı, berrak görünümü, keskin kesimlerle dolgunlaşan yapısı ve benzersiz doğal renkleri gibi elbette zenginlik ifadesine sahip anlamları da bir hayli beğeniliyor. Tüm bu beğenilen özellikleri gümüşün nadide zarafetiyle birleştiren kolyelerimiz ise özel günleri taçlandırmak için olduğu kadar, sıradan günleri unutulmaz kılmak için de ilk tercih edilen aksesuarlardan oluyor. 

Sık tercih edilen aksesuarlardan olmalarının yanı sıra kalitenin herkes için erişilebilir olması için de taşlı modellerde tıpkı tüm Gumush tasarımları gibi piyasanın en avantajlı fiyatları sunulmakta, müşterilerimizin ışıltı dolu figürlerle boyunlarını süslemesi veya sevdiklerini sevindirmesi için son derece cazip fiyat avantajları sizleri beklemektedir.

Taşlı Bayan Kolye Modelleri

Çiçek gibi naif ve kadınsı figürleri olabilecek her renkte zirkon taşla bir arada görmenin mümkün olduğu kataloğumuz, aynı zamanda balon taşıyan kız gibi son derece farklı ve sevimli modellere de yer açmaktadır. Hem klasik figürleri her türden versiyonla birlikte inceleyebileceğiniz hem de modaya öncülük eden sıra dışı fikirleri birlikte değerlendirebileceğiniz kataloğumuz, zengin ürün çeşitliliği ile her tarza sahip kişiye yanıt oluşturabilmektedir.

Uğur böceğinin şans getirdiğine inandırırken şıklığı tamamlayan canlı renkleri de kolye tasarımlarını dikkat çekici kılmak için birlikte kullanılmakta, bu minik böcek motifleri çember şekilli çerçeveyle veya çiçek üzerinde karşınıza çıkabilmektedir. Bu örnekten de yola çıkarak anlayabileceğiniz üzere taşlı bayan kolye tasarımlarında hem farklı zevkler düşünülerek tek motifin her olası şekline yer verildiğini hem de farklı yaş ya da kitlelerden kadınların aynı şekilde sevindirilebileceğini görmeniz sağlanmaktadır.

Gümüş Taşlı Bayan Kolye

Gümüşün lüks görünümünü zirkon taşların şıklığıyla veya doğal taşların enerjisiyle birleştiren taşlı bayan kolye tasarımlarımızda son derece geniş bir skalada renk ve taş kesim şekillerine yer verilmektedir. Hediye tercihlerini kolaylaştıran bu çeşitlilik içerisinde kendinizi de ifade edecek özel anlamlara sahip motifleri bulabilmeniz sağlanmakta, ayrıca gündelik kullanıma da bir hayli uygun olan bu parçalar organizasyon ya da gece hayatına da uyumlu olabilmesiyle herkesin boynunu süsleyebilecek niteliktedir. Ayrıca kullanılan materyallere ek uygulanan ustalığın da son derece kaliteli olması ürünleri uzun ömürlü kılmakta, alınan her tasarım bir ömür sizi yansıtmaya aday olmaktadır.

Kullanım yerine, sıklığına, birlikte kombinlenen renklere veya yaşa göre değişik modellerle temin edebileceğiniz taşlı bayan kolye modellerinde ilgi çekici detayları yakalarken uygun fiyat avantajlarından da faydalanmak için kaliteli aksesuar dendiğinde akla ilk gelen isimlerden Gumush’un zengin kataloğunu incelemeye şimdi başlayabilir, sevdiklerinizi veya kendinizi taşların ışıltılı dünyasına davet etmek için bu tasarımlardan keyifle faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.