Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.

Tesbih

Siz de klasikleşen ve herkesin elinde görmekten sıkıldığınız tesbihlere veda etmek, el emeği olmasının verdiği otantik görünümü kaybetmeden modernize edilmiş daha farklı ürünlere yönelmek istiyorsanız, gumush.com ile benzersiz tesbih modellerini keşfetmeye hazır olun. Tarifsiz renk tonlarıyla tarifi imkansız bir şıklığa sahip olan modellerden kazaziye sanatıyla işlenen özel tasarımlarımıza kadar her biri kalite timsali tesbih modelleriyle artık siz de bu klasikleşen şıklığı ellerinizde taşımaktan vazgeçemeyeceksiniz.

Kehribar Tesbih

Kullananın enerjisini temizlerken rahatlatan ve görünümüyle son derece havalı, prestijli bir imaj çizen kehribar tesbihler, sizler için özel olarak kehribarın doğada bulunabilecek neredeyse her tonuyla birlikte sunulmaktadır. Benzer ölçü ve formlardaki taşların özenle sıralanmasıyla kalmayıp özel püskül ve boncuk eklemelerine yer verilen tasarımlarda benzersiz sonuçlar elde edilmekte, doğal taşlar hak ettiği yeri tasarımlarımızda bulmaktadır.

Püskül detayına sahip kehribar boncuklu modeller görünen metalik kısımlarında gümüş veya altın renginin kullanılmasıyla çeşitlendirilmekte, boncuklar ve püsküller arasında renk bakımından oldukça başarılı bir uyum sağlanmaktadır. Ayrıca püskül kısmında kartal veya çapa gibi motifler kullanılan kehribar tesbih modelleri sayesinde özellikle hediye seçenlerin işi kolaylaşmakta, kişiye özgü alternatifler geliştirilebilmektedir.

Gümüş Tesbih

Tercihiniz farklı boncuk veya işleme fikirlerinden yanaysa her birine bayılacağınız gümüş tesbihlerimizde 925 ayar gümüş kullanılmakta, el emeği bakımından son derece değerli olan kazaziye işlemeleri görülebilmektedir. Özel günler için ideal birer hediye olabilecek bu ürünlerde kaliteli doğal taşlar ve işçilik değeri yüksek el emeği işlemelerin bir arada kullanılması tarifsiz bir şıklık yaratmakta, renklerin çeşitliliği ise tarza uygun seçimi kolaylaştırmaktadır. Örneğin bordo mavi boncukları kullandığımız tasarımımız Trabzon sevdalıları için kusursuz bir hediye seçeneği olurken sarı lacivert gibi erkeklerin çok hoşlanacağı diğer renk kombinleri de unutulmamaktadır.

Kazaz püskül modelinin kullanılmasıyla detaylarında zarafeti taşıyan gümüş tesbihlerimizde ayrıca zirkon taşın göz alıcı cazibesinden ve gizemli büyüsünden de yararlanılmakta, el örmesinin dayanıklılığı ile tanınan bu el sanatı sayesinde ortaya benzerini bulması imkansız tasarımlar çıkabilmektedir.

Tesbih Fiyatları

Hediye amaçlı seçim yapmak veya kendi imajını farklı modellerle tazelemek isteyenler için elbette tesbih fiyatları önemli bir kriter oluşturmakta, ancak gumush.com ekibini tercih edenlerin tıpkı kalite söz konusun olduğunda olduğu gibi fiyat konusunda da hiçbir endişeleri olmamaktadır. 925 ayar gümüşün ve nadide doğal taşların orijinal renklerinin bir arada sunulduğu tasarımlarda kazaziye gibi son derece kıymetli ve nadide bir sanatın da kullanılması görselliği ve kullanışlılığı en üst düzeye çıkarmakta, bu kalite karşısında vereceğiniz ücretler ise piyasanın daima altındadır.

Kaliteyi daha rahat bir şekilde temin edebilmeniz ve şıklığınızı bütçenizi düşünmeden tamamlamanız için oluşturduğumuz fiyatları incelemek adına zengin içeriklerden oluşan web sitemizi takip edebilir, böylece indirimler ve tüm ürünlerde geçerli ücretsiz kargo avantajlarıyla alışverişinizi sandığınızdan çok daha kolay ve keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.