Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.

Kadın Kar Tanesi Kolye

Tarz ve tasarımları geniş bir yelpazede sunulan ürün seçeneklerimiz, sayfamızdaki kar tanesi kolye kategorimizde yer almaktadır. Her yaştan kadın tarafından sevilerek tercih edilen bu ürün modelleri, aksesuar seçenekleri arasında zamansız bir konum edinmiştir. Klasik detayları ile sade bir görünüm oluşturan tasarımların yanı sıra yepyeni trendlerin izlerini taşıyan modeller de mevcuttur.

Gümüş, altın ve rose gold gibi zarif renklerin beyaz taşlar ile bezendiği ince tasarımlar, kar tanesi kolye kategorimizin en sevilen parçaları arasında bulunmaktadır. Bu kolyelerin sadeliği, her türden kombinle birlikte kullanılmalarını mümkün kılmaktadır. Gündelik kullanım için tercih edilebilecek, adeta kişisel imzanız haline gelecek bir tasarım değerindedir.

Bayan Kar Tanesi Kolye Fiyatları

Sayfamızda sizlere sunduğumuz kar tanesi kolye seçeneklerinde dönemsel kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için sayfamızdaki indirimli kolye fiyatlarını takip edebilir, alışverişinizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz. En yüksek kalitedeki gümüş kolyelere, olabilecek en düşük fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz.

Gumush olarak sizlerle sayfamızda buluşturduğumuz tüm ürünler, estetik tasarımı kadar giyim süreci konforu da bir öncelik haline getirilerek hazırlanmıştır. Kar tanesi detayları oluşturulurken olabilecek en yüksek kalitedeki materyaller kullanılmıştır. Kolye zincirleri, boyun çevresinde herhangi bir rahatsızlık, kızarıklık, kaşıntı gibi sorun yaratmaması için dikkatle üretilmiştir. Tüm bu detaylar bir araya geldiğinde, gündelik kullanım için tercih edilebilen, oldukça şık ve rahat bir giyim sürecine sahip kolyeler oluşturulmuştur.

Kadın Kar Tanesi Kolye Modelleri

Gümüş, altın ve rose gold gibi sade bir klasiklik taşıyan renklerin yanı sıra daha farklı tonlarda sayfamızda yer almaktadır. Kar tanesi kolye kategorimizin değerli parçalarından birisi, altın renk üzerine beyaz taş detayıyla başlayan ve mavi tonlarıyla sonlanan kar tanesidir. Bu renk geçişi, tüm kolyeye dikkat çekici bir hava katmaktadır. Açık maviden koyu laciverte ilerleyen detaylara sahip bu model, gündelik kullanım için ideal özellik gösteren tasarımlarımızdan sadece birisidir.

Son zamanlarda popüler olarak tercih edilen modellerimiz arasında, kar tanesinin merkezine doğru renklenen tasarımlar bulunmaktadır. Aynı şekilde gümüş veya altın üzerine ince taş detayları ile başlamaktadır. Bu detaylar, kat tanesinin merkezine doğru değişerek renkli haller kazanmaktadır. Merkeze doğru kırmızı tonlarını kazanan model, sayfamızdaki seçenekler arasında bulunmaktadır.

Bayan Gümüş Kar Tanesi Kolye

Kar tanesinin farklı imgeler ile bir araya getirildiği modeller, daha detaylı tasarımları tercih eden kadınların favorileri arasındadır. Kar tanesi kolye tasarımının ay imgeleri ile bir araya getirildiği ürünler, bunlardan birisidir. Ayrıca kuş tasarımlarıyla kar tanesinin kombine edildiği tasarımlar da bulunmaktadır. Kalpli tasarım alternatifleri de Gumush olarak sizlere sunduğumuz bu kategorinin bir parçasıdır.

Kolye ucunda tek bir kar tanesinin bulunduğu tasarımların yanı sıra, birden fazla kar tanesinin yan yana sıralandığı modeller de bulunmaktadır. Üç veya beş tane kar tanesinin sıralandığı kolye modellerine, bu sayfadan göz atabilirsiniz. Bu kolyeleri, sevdiklerinize hediye edebilir veya kendinize eşsiz bir aksesuar olarak alabilirsiniz. Tasarımlarının tarz olarak uyumlu özellik göstermesi, istediğiniz tüm kombinlerle bu kolyeleri kullanmanızı ve gündelik olarak taşımanızı kolaylaştırır. Gumush kalitesini her gün sizinle taşıyabilir, kişisel tarzınızın sabit bir parçası haline getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.