Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 200 ürün görüntüleniyor.

Bayan İslami Kolye

Taşıdığı anlamlar, ifade ettiği özel cümleler, manevi olarak verdiği huzur ve elbette hayran bırakan işlemeler ile İslami kolye modellerimizin her biri göreni etkisi altına alıyor. Manevi anlamların yanı sıra gümüşün verdiği kaliteli imajı da önemseyenler için harika birer hediye veya kişisel aksesuar seçeneği oluşturan bu özel tasarımları müşterilerimizle paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz.

Kadın İslami Kolye Fiyatları

Sunulan işçilik karşısında bulunması güç indirimlerle sizlere tanıtıldığını anında fark edeceğiniz tasarımlarımız, kullanılan uzun ömürlü materyallerin haricinde son derece büyük bir hassasiyetle ortaya konan motif işlemelerinin de ağırlığına sahiptir. Bu yoğun enerji ve şıklık dolu görünüm içinse piyasanın en makul fiyatları elbette Gumush ekibi tarafından sizlere sunulmakta, böylece bu gibi son derece anlamlı parçaları herkesin üzerinde taşıyabilmesi sağlanmaktadır.

Kadın ve erkek kullanıcılara özel olarak ayrı ayrı işlenen parçalar, şüphesiz her kullanıcıya iç dünyasındaki duyguları yansıtma imkanı sunarken giyim parçalarıyla da bir hayli gösterişli bir imaj çizmekte, haliyle böylesi büyük fiyat avantajlarından hem kendiniz hem hediye almak istediğiniz kişiler için faydalanmanız mümkün olmaktadır. İslami kolye modellerinin anlamları karşısında hak ettiği değeri görmesine özen göstererek büyük bir özen ve dikkatle ortaya konan tasarımlarda indirimlerin verdiği keyifli alışveriş imkanının sağlanıyor olması, eminiz kataloğumuzda yer alan seçenekleri görür görmez sizi de etkisi altına alacaktır.

Bayan Dini Motifli Kolye Modelleri

Fiyatlar değişken olsa da her biri aynı kalite düzeyinde tasarlanan kolyelerimizde İslam dünyası için önem arz eden ve Arapça dilinde önemli anlamlara gelen her türlü dua, harf, motif ve sembole yer verilmektedir. Minik taşlı halka çerçeve ortasında Allah yazısının yer aldığı kolyeden Esmaül Hüsna’nın şaşırtan incelikle işlendiği levha şeklinde kolye uçlarına kadar her türlü tasarımımız, manevi değeri ve değişmez anlamı kadar gösterilen özenin de kusursuz temsilcilerinden sayılmaktadır.

Böylesi derin anlamlara sahip kolyeler için hali hazırda yoğun bir emek ortaya koyan tasarımcılarımız ekstra dikkat ve emek göstermekte, haliyle İslami kolye modelleri arasından seçim yaparken yalnızca anlamlara değil, görsel açıdan sizin zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz farklı tarzlara da dikkat ederek alışverişinizi yapmanız sağlanmaktadır. Motif çeşitliliği gibi tasarım formu çeşitliliğine de önem verilmesiyle birlikte ortaya neredeyse sayısız denebilecek kadar çok model çıkmakta, böylece her biri yoğun anlamlara sahip modeller arasından birden fazla seçim yapmanız da oldukça keyifli bir alternatif oluşturmaktadır.

Kadın Gümüş İslami Kolye

Cilde uyumluluğu, hijyenik yüzeyi, parıltısı, uzun ömürlü ve ömür boyu dayanıklı olması gibi pek çok farklı niteliği sayesinde kaliteli aksesuarlar veya manevi değerlere sahip hediyeler temin etmek isteyenlerin ilk aklına gelen seçenek olan gümüş, İslam dünyasında tartışmasız önemler taşıyan dua, hadis, harf veya semboller için işlendiğinde değeri daha da artmaktadır. İslami kolye modellerinde yaprak yaprak ayrılan Ayetel Kürsi sayfalarında her sayfa için farklı bir metalik renkten faydalanılmakta, Ya Fettah yazan kolyede ise nazar boncuğu süslemesinin eklenmesiyle görünüm bir anda canlanmaktadır.

Örneklerden anlaşıldığı gibi İslami kolye tasarımlarımızda değeri, önemi ve ağırlığı tartışmaya kapalı olan motifler, görmeye hiç de alışkın olmadığımız, farklı, yaratıcı ve yenilikçi tasarımlarla sizlere yansıtılmakta, böylece geleneksel değerler modern çizgilerle, tam aradığınız kalitede, her zaman üzerinizde parlayabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.