Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.

Kadın Sonsuzluk Kolye

Zarif tasarımları ve özel anlamları ile sonsuzluk kolye seçenekleri, en güzel hediye alternatiflerinden birisidir. Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategori içerisinden aradığınız tasarım detaylarına sahip bir modele ulaşmak oldukça kolaydır. Sayfamızda, farklı anlamlar taşıyan, özel tasarım detayları içeren modeller bulunmaktadır. Bu ürünler arasından sevdiklerinize alacağınız özel hediyeleri seçebileceğiniz gibi kendinize nefes kesici aksesuarlar da kazandırabilirsiniz.

Yan yatırılmış sekiz sayısını anımsatan bu sembol, sonu olmayan bir duyguyu ifade edebilmektedir. Sayfamızda farklı renkler ile görünümü çeşitlendirilmiş modellerin yanı sıra daha sade alternatifler de yer almaktadır. Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategoriyi istediğiniz kriterlere uygun olarak listeleyebilir, ürün modellerine göz atabilirsiniz.

Bayan Sonsuzluk Kolye Fiyatları

Her yaştan bireyin takabileceği sonsuzluk kolye modelleri, tasarım detaylarına bağlı olarak değişen fiyat aralıklarına sahiptir. En yüksek kalitedeki materyallerden üretilmiş ürünlerimiz, ilk günkü halini uzun süre korumaktadır. Düzenli bir bakım ve özenli bir kullanım süreci ile sayfamızdaki kolyelerimizi uzun yıllar taşıyabilirsiniz. Bu yüksek kaliteye indirimli fiyatlarla sahip olmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Son zamanlarda, bu kategorimizden popüler olarak tercih edilen ürün modellerimizden birisi, isim yazdırılabilen kolyelerdir. İki ismin yazıldığı modellerin yanı sıra tek ismin yazılabildiği ürün alternatifleri de bulunmaktadır. İki isim yazdırılan modeller, sevgililer günü ve yıl dönümü gibi anlar için harika bir hediye özelliğindedir. Tek ismin yazıldığı modelleri ister kendinize ister sevdiklerinize alabilirsiniz. Zarif isim detayı ile kolyeleri daha kişisel ve özel hale getirebilirsiniz. İsim yazdırılan modellerde hem altın hem de gümüş renklerine ulaşabilirsiniz. 

Bayan Sonsuzluk Kolye Modelleri

Yeni çıkan modellerimiz arasında bulunan ve sevilerek tercih edilen ürünlerden birisi, üzerinde ortasında gül detayının bulunduğu sonsuzluk işaretidir. Kırmızı renginin dikkat çekici yapısı ile hareket katılan sonsuzluk kolye, boyun çevresine parlaklık katmaktadır. Gümüş ve değerli taşların zarifliği, kırmızı detay ile dengelenmiştir. İnce işçilik tüm kolyeye ekstra bir zariflik katmaktadır.

Renkli detaylara sahip ürün modellerinden bir diğeri, üzerinde küçük taşların yer aldığı sonsuzluk simgeleridir. Rose gold veya gümüş renginin sadeliği üzerine eklenmiş renkli taşlar, oldukça hoş sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu taşlar yardımıyla oluşturulmuş çeşitli desen ve imge alternatifleri sayfamızda mevcuttur. Taç detayı içeren ve kanat imgelerinin bulunduğu kolyeler, renkli taşlarıyla sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.

Kadın Gümüş Sonsuzluk Kolye

Sayfamızdaki ürünler gümüş materyalinden üretilmiş olsa da renkleri bu tonla sınırlı değildir. Mavi, yeşil, kırmızı, pembe gibi çok farklı renklerde detaylar bulunmaktadır. Renk ve tasarım konusunda sunduğumuz çeşitlilik, herkesin kişisel zevkine uygun modele ulaşmasını mümkün kılmaktadır.

Sonsuzluk kolye modelleri üzerinde canım ve aşkım gibi sevimli yazıların bulunduğu modeller özellikle kadınlar günü gibi özel anlarda tercih edilmektedir. Bu ürünler, sürekli olarak yanlarında taşıyabilecekleri zarif ve değerli bir hediye oluşturmaktadır. Sonsuzluk kolye tasarımlarımızın hepsi, sayfamızdaki ürün kategorisindedir. Fotoğraflarından kolye modellerinin tasarım detayları ve işçilikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin kendi sayfalarında boyutları ve ağırlıkları hakkında teknik bilgilere ulaşabilirsiniz. Hediye olarak alacağınız ürünleri, isim yazdırma gibi hizmetler sayesinde, daha özel ve unutulmaz kılabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.