deneme deneme deneme deneme deneme deneme deneme deneme 

Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 886 ürün görüntüleniyor.

Kadın Gümüş Bileklik

Bilekliklerin kendine has zarif ve ince görünümünü yenilikçi tasarımlar ve elbette gümüşün değişmez kalitesiyle bir arada görmeye ne dersiniz? Her biri tasarım dünyasının ne kadar sınır tanımaz ve ne kadar aktif olduğunu gösteren kadın gümüş bileklik modellerimiz sayesinde artık her daim zarif görünümünüzü kolayca tamamlama imkanı bulabilirsiniz. En şık kadın gümüş bileklik çeşitlerimizden gümüşün kalitesinin kullanıldığı sportif modellerin farklılığına kadar, tüm seçenekleri yakından değerlendirebilmeniz adına sizi gumush.com’un zengin dünyasında görmek isteriz.

Gümüş Bileklik Fiyatları Kadın

Gümüş bileklikleri kullanarak aksesuarlarını tamamlamak isteyen şık ve zarif hanımlar veya farklı tarzlardan hoşlanıp kendisi için doğru bilekliği bulamayan sevdiklerini hediyesiyle şaşırtmak isteyenler için pek çok kadın gümüş bileklik alternatifi mevcut olmakta, gumush.com ekibi ise en uygun düzeyde tuttuğu fiyatlarla bu ihtiyacın karşılanmasında en büyük yardımcınız olmaktadır.

Piyasada bulunan ürünler içerisinde hem tasarım farklılığı hem de kalitesiyle rakiplerinden ayrılan ürünlerimizde kaliteyi daha kolay şekilde alabilmeniz adına sizleri düşünerek fiyatlar belirlenmekte, ayrıca kargo indiriminden sezon indirimlerine kadar pek çok avantajla imkanlarımız desteklenmektedir. Yani size sadece beğendiğiniz kadın gümüş bileklik modelini sipariş etmek ve bütçenizi dert etmeye gerek kalmadan şıklığı bileklerinize takmak kalır.

Gümüş Kelepçe Bileklik Kadın

Gümüş bilekliklerin belki de en çok sevileni, özellikle son dönemlerde en çok rağbet görenlerinden biri olan gümüş kelepçe bileklikler, kullanım rahatlığının yanı sıra havalı görünümüyle neden bu denli yoğun talep edildiğini kendiliğinden ifade ediyor. Genellikle ince yapılı olmanın yanında parlak ve minik taşlardan da ilham alınan tasarımlarımız, kadınların gün içinde kolay takıp çıkarma ve bilek hareketlerini kısıtlamadan sabit formunu koruma özelliği nedeniyle en çok beğendiği model alternatiflerinden biri oluyor.

Özellikle iş hayatının veya özel davetlerin gözdesi olan kelepçe formlu kadın gümüş bileklik çeşitleri, son zamanlarda kazak ve gömlek gibi gündelik ancak şık parçalarla birlikte de kullanılıyor, böylece en rahat ve sportif parçalar bile bir anda göz kamaştırıcı bir tablo oluşturabiliyor.

Bayan Gümüş Bileklik Modelleri

Modelleri yakından incelediğimizde aslında her tarz sahibi kadının kendi tarzına uygun bir seçeneğin bulunmasının, kadın gümüş bileklik modellerini detaylandırmanın ne kadar zorlaştırdığını görmek mümkün. Öyle ki gümüşün yenilikçi hallerinden biri olan koyu tonların ve çoklu zincirlerin kullanıldığı modellerden rengarenk parlak taşların motif oluşturduğu dikkat çekici tasarımlara kadar pek çok alternatifi gumush.com farkıyla görebilmektesiniz.

Kadın gümüş bileklik tasarımlarına baktığımızda zarafetin ön planda olduğu fark edilmekte, ince zincir gümüşlerin üzerinde yer verilen işlemeleri motiflerse nazar boncuğundan kalpli çiçeklere, papatyadan kar tanelerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Özellikle su yolu modellerinde aynı motifin yan yana sıralanarak kullanılmasıyla, bilekte akıcı bir imaj elde edilmekte, sevilen detayların çoğaltılması tasarım şıklığına önem veren kadınlar tarafından bir hayli beğenilmektedir.

Siz de dilediğiniz ürünü hemen bulabilmek için ürün zenginliği bakımından benzersiz olan kataloğumuzu incelemeye hemen şimdi başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.