Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kadın Otantik Kolye

Üzerinde kullanılan her bir tasarım fikri detayınım ve her bir malzemenin antik dönemin esintilerini taşıdığı otantik kolye tasarımları ile fark yaratan tarzınızı tamamlayabilirsiniz. En standart giyim parçalarını dahi kombinlendiği anda bir hayli sıra dışı kılacak olan bu tasarımları Gumush farkıyla incelemeden kolye seçimlerinizi yapmamanızı öneririz.

Bayan Otantik Kolye Fiyatları

Hediye vermek istediğiniz kişiye kendini farklı ve özgün hissettirmek istediğinizde mutlaka değerlendirmeniz gereken tarzlardan biri olan otantik kolye tasarımlarında eski zamanların ışıltı veren, kalite temsilcisi ve havalı görünen enerjisine anında kapılırsınız. Eşinize, annenize veya arkadaşınıza yapacağınız hediye seçimleriyle ne kadar özgün bir ruha sahip olduğunu düşündüğünüzü anlatmak istediğinizde bu tasarımlardan faydalanmanız, tercih başarınızı adeta garantilemekte, taşların parlaklığını ve gümüşün kadim kalitesini bir arada görmeyi seven hiçbir kadın bu tasarımları reddedememektedir.

Hediye seçimlerini kişiye özel şekilde düşünerek ve tasarımları hediye alınacak kişinin zevklerini göz önünde bulundurarak yapmak isteyenler için pek çok alternatif bulunması önemli bir avantaj olarak görülmekte, özellikle otantik kolye konusunda birden çok materyal ile yine birden çok parlak rengin buluşuyor olması aynı anda birden çok farklı zevki aynı noktada buluşturmaktadır. Haliyle beğenileceği garanti hediyeler arıyor, ancak pahalı ve lüks bir görünümü sıra dışı tasarım fikirlerinin geleneksel motiflerle birleştiği yerde görmeyi diliyorsanız, otantik tarzdaki tasarımları görmeden kararınızı vermeninizi öneriyoruz.

Kadın Otantik Kolye Modelleri

Zirkon taşların en parlak, pürüzsüz ve yansımalı olanlarını özenle seçen ve son derece detaycı davranarak kesimlerini yapan tasarımcılarımız, bu taşların kırmızı, yeşil gibi farklı renklerinden aynı tasarım içerisinde faydalanmakta, böylece birden çok rengin enerjisini bir araya getirebilmektedir. Zirkon taşlara eşlik eden bakır renkteki gümüş çerçeveler ve parıltı veren minik pırlanta taşlar ise otantik görünümün ağır havasını tam olarak yansıtmakta ve her bir malzeme yan yana geldiğinde oldukça mistik bir görünüm oluşturmaktadır. Bu büyüleyici görünümü taşımak isteyenler için Arapça harflerin anlamlarından veya Osmanlı kadınlarına çağrışım yapan özel motiflerden faydalanılmakta, her durumda benzersiz tasarımlar sayesinde sultanlar kadar önemli ve özgüvenli hissetmek mümkün olmaktadır.

Bayan Gümüş Otantik Kolye

Gümüşün yüzyıllardan beri lüks ve kaliteli bir tarzın olmazsa olmazlarından biri halini alan kendine has dokusunu, bakır gibi görmeye alışkın olmadığımız diğer metalik renk seçenekleriyle birleştiren otantik kolye tasarımlarımız, her materyalin avantajını birleştiriyor diyebiliriz. Parlak taşların canlı renkleri bu gibi metalik malzemelerle bir araya geldiği takdirde ortaya tarifsiz şıklıkta kombinler çıkabilmekte, aynı tasarımdaki renk çeşitliliği farklı aksesuarların bir arada kullanılmasını da kolaylaştırmaktadır. Ayrıca farklı motifleri çerçeveleyen metalik tonlar gümüşün antialerjik, eskimeyen, dayanıklı yapısından faydalanırken tek bir renge veya tarza bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldıran yenilikçi bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Siz de hem kendi şıklığınızı bütünlemek ve en sıradan, düz giysilerinizi bile herkesin dikkatini çekecek renklerle ve ışıltılarla süslemek için veya aldığınız hediyeyle kendisini eski zamanların büyülü atmosferinde bulacak olan sevdiklerinizi mutlu etmek için, Gumush tarafından yüksek kalitesi gibi özgünlüğüne de güvenilerek oluşturulan otantik kolye modellerini hemen şimdi inceleyebilir, benzerlerine kıyasla en uygun fiyatlar ve indirimlerle size sunulan bu kalitenin farkını deneyimleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.