Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

Kadın Ay Yıldız Kolye

Bayrağımızın anlamlı tasarımını taşıyan ay yıldız kolye modelleri, Gumush kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Zarif detaylar içeren bu kolyeler, bayrağın anlamını sürekli olarak sizinle taşımanızı sağlamaktadır. Yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş ay yıldız kolye ürünlerimiz, gündelik kullanım için tercih edilebilir. Sayfamızdaki ürünleri ister kendinize ister sevdiklerinize alabilirsiniz.

Gümüşün parlaklığını uzun süre muhafaza etmesi için dikkatle hazırlanan kolyelerimiz, değerli bir aksesuardır. Zirkon taş detayları ile tasarımı çeşitlendirilen ürünler, sayfamızda yer almaktadır. Tüm ürünleri sıralayarak farklı tasarım alternatiflerimizi görebilir, aralarından size uygun bir kolye modeline ulaşabilirsiniz. Ürünlerin kendi sayfalarından kolyelerin ağırlıkları, boyutları ve zincir uzunluğu gibi detaylarına göz atabilirsiniz. Aradığınız özellikleri sunan kolyeyi bulduktan sonra Gumush internet üzerinden alışveriş konforu ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kadın Ay Yıldız Kolye Fiyatları

Yüzde yüz orijinal ve gerçek materyallerden üretilen ay yıldız kolye ürünlerimiz, olabilecek en uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda yer almaktadır. Kampanya fırsatlarımızı takip ederek indirimli Gumush fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Online alışveriş sürecimiz ile istediğiniz sayıda kolyeye sahip olabilirsiniz. Değerli anlamı bulunan bu kolyeleri kendinize ve hayatınızdaki tüm kadınlara alabilirsiniz. Bayrağımızdaki kutsallığı taşıyan bu kolyeleri özel günlerde hediye edebilir veya sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan ve sade tasarımı ile sevilerek tercih edilen modellerden birisi, Atatürk siluetinin bulunduğu kolyedir. Ayın zarif çizgilerine işlenmiş bu siluet, kolyeye yepyeni bir hava kazandırmaktadır. Bayrağımızı ve o bayrağın mimarı olan kişiyi bir araya getiren kolyeler, verilebilecek en güzel hediye değerindedir.

Bayan Ay Yıldız Kolye Modelleri

Aksesuarlarında çeşitli tasarım ayrıntıları taşımayı sevenler için ay yıldızın kar taneleri ile bir araya getirildiği şık tasarımlar bulunmaktadır. Kar taneleri ile daha parlak ve dikkat çekici bir görünüm kazandırılan ay yıldız kolye, gündelik kullanım için sevilerek tercih edilen aksesuarlardandır.

Sade, düz gümüş ay yıldızın yer aldığı kolyeler, basit bir şıklık isteyenler için ideal özelliktedir. Bu sade tasarımlar, sayfamızdaki ürün kategorisinde farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Taşımak istediğiniz aksesuarın en dikkat çekici tasarım ayrıntısından en küçük boyut farklılığına kadar her bir detayına kendiniz karar verebilirsiniz. Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı ürün yelpazesinden seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Taşımaktan gurur duyacağınız, asla çıkarmak istemeyeceğiniz, tarzınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek kolyelere, bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bayan Gümüş Ay Yıldız Kolye

Yenilenmiş dizaynlara sahip olmak isteyenler için sürekli geliştirilen ürün kategorilerimiz sunulmaktadır. Gumush olarak ay yıldız kolye ürünlerimiz arasına eklediğimiz yepyeni parçalara sahip olabilirsiniz. Bu tasarımlar ile gelen dikkat çekici şıklığı taşıyabilirsiniz. Sevdiklerinize verebileceğiniz değerli hediyeleri, internet üzerinden alışveriş konforuyla elde edebilirsiniz. Müşterilerimiz için hazırladığımız şık hediye paketleri ile yapacağınız sürprizleri daha ilginç kılabilirsiniz.

Alışveriş sürecimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan sorular için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Kolyelerin teknik ve tasarım detayları hakkında bilgilere kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarına ulaştıktan sonra, kısa dakikalar içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kolyelerin ödemesi de dahil olmak üzere, tüm alışveriş işlemlerinizi online olarak gerçekleştirip zamandan tasarruf edebilirsiniz. İstediğiniz modeldeki ve sayıdaki kolyeleri, evinizin kapısından ayrılmadan ve zaman kaybetmeden, alabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.