Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kuka Tesbih

Tesbih dendiği zaman akla ilk gelen seçeneklerden biri olan kuka tesbih yüzyıllardır önemi artarak günümüze gelen bir değerin alabileceği en güzel hallerden biri olarak bilinmektedir. Tropikal bölgelere özgü bir bitki olan kukanın özel olarak işlenmesiyle elde edilen kuka tesbih görünüm şıklığı kadar faydalarıyla da tanınmakta, haliyle tesbih kullanımını sevenler için en ideal seçeneklerden biri olarak gün geçtikçe daha çok ünlenmektedir. Siz de bu kategorinin en benzersiz parçalarını gumush.com ile keşfetmeye hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Gümüş Püsküllü Kuka Tesbih

Osmanlı kültüründe son derece önemli bir yere sahip olan kukanın özellikle hekimler tarafından kullanıldığı bilinmekte, antibakteriyel özelliği nedeniyle sağlıkla ilgilenenlerin bu taşı yanından hiç eksik etmediği düşünülmekteydi. Bu denli önemli bir değerin gümüş gibi bir diğer hijyenik ve önemli tasarım malzemesiyle bir araya gelmesi ise şüphesiz tüm müşterilerimizin ilgisini çeken özel ürünlerin ortaya konmasında kilit öneme sahiptir.

Kukanın eski dönemlerde elde işlenmesi günümüz şartlarında geliştirilerek farklı makinelerden yardım alınarak işleme yapılmasına dönüşmüş, bu da ortaya çok daha muntazam ve simetrik taşların çıkmasını sağlamıştır. Kuka tesbih modellerinde böylesi bir şıklığı yakaladıktan sonra püskül kısmında gümüş detaylara yer vermekse iki farklı zenginliğin bir araya gelmesini sağlamakta, kullanıcı kişilerin özel hissederken çevresine de prestijli bir tarz sunmasına yardımcı olmaktadır.

Kuka Tesbih Çeşitleri

Kukanın doğallığından ve gümüşün şıklığından ilham alarak hazırlanan tasarımlarımız, kişilerin kendini özel hissetmesi kadar hediye arayışı içinde olanların taleplerine yanıt vermeyi de kolaylaştırmaktadır. Çeşitlilik bakımından zengin bir içeriğe sahip olan kuka tesbih kategorimizde farklı renk ve işleme motifleri görülebilmekte, bu renklerin kullanıma bağlı olarak zaman içinde değişime uğramakta olduğu unutulmadan seçim yapılmalıdır.

Üzeri altın veya gümüş işlemelerle bezenen kuka boncuklar elde tam konforlu bir kavrama sağlarken şıklığı da katlamakta, ağırlığın uç kısma verilmesini sağlayan aralıklı boncuk dizilimleri ise özel olarak düşünülerek ayarlanmaktadır. Sizlere de bu özel tasarımlar içerisinden kendi zevkinize en uygun işleme motifleri seçmek kalmakta, her türlü kaliteyi en uygun fiyatlarla elde etmiş olmanın zevkini çıkarmak kalmaktadır.

Kuka Tesbih Fiyatları

Söz konusu seçkin ürünler olduğunda, özellikle hediye olarak kuka tesbih modellerini inceleyenler için fiyat konusu merak uyandırmakta, gumush.com tarafından özel şekilde fiyatları belirlenen tüm tasarımlarda benzerlerine kıyasla en avantajlı fiyatlar sağlanmaktadır. Kukanın işlenme formu, el işçiliği, kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarım detayları düşünüldüğü takdirde ne denli uygun fiyatlarla size sunulduğunu anında fark edeceğiniz ürünlerimizde sezon indirimi ve ücretsiz kargo uygulamalarıyla da büyük avantajlar yakalanmaktadır.

Siz de özel hissetmesini istediğiniz beylere hediyelerinizde kukanın doğallığını tercih edebilir veya kendi tarzınızı göstermek için kukanın farklı renklerle birleştirildiği tasarımlardan kendinize uygun olanı belirleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajları gibi ürün detaylarını da incelemek için yalnızca sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.