Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 604 ürün görüntüleniyor.

Kadın Gümüş Yüzük

Kimisi için şık abiye tasarımlarının olmazsa olmaz tamamlayıcısı kimisi içinse gündelik şıklığı daha havalı ve etkileyici bir noktaya taşımanın en büyük yardımcısı olan kadın gümüş yüzük modellerinde siz de eminiz karar vermekte zorlanacağınız bir çeşitlilikle karşılaşacaksınız. Gumush ekibi olarak hepsi kullanım ihtiyaçları veya alanları gibi her türlü detayı düşünülerek, size özel şekilde tasarlanan kadın gümüş yüzük çeşitlerini görmeden karar vermemenizi öneririz.

Kadın Gümüş Yüzük Fiyatları

Hediye olarak veya kendiniz için alacak olduğunuz kadın gümüş yüzük çeşitlerini incelemeden önce fiyatlar hakkında soru işaretleriniz olabilir, böylesi kaliteli ürünlerin bütçenize uygunluğu konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz. Oysaki sizin için en kaliteli malzemelerin modern ve yaratıcı fikirler doğrultusunda işlendiği modellerimizde görebileceğiniz en iyi fiyatları gumush.com farkıyla alabilir, böylece şıklığı parmaklarınıza taşımanın ne kadar uygun olabileceğini keşfedersiniz.

Kadın gümüş yüzük modellerinin çeşitliliği ise herkese göre bir seçeneğin bulunabilmesini kolaylaştırmakta, fantezi tarzdaki veya baget taşlı yüzükler lüks görünümüne rağmen sunduğu ulaşılabilir fiyatlarla son derece cezbedici bulunmaktadır.

Gümüş Yüzük Bayan

Şık bir davet, bir akşam yemeği, iş günü veya arkadaşlarla gezme keyfi, her durumda parmaklarınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz modellerle sizleri karşılayan Gumush ekibi ile eminiz siz de gümüşün hiç olmadığı kadar yaratıcı bir hal aldığını keşfedeceksiniz. Kadın aksesuarları için yüzüğün, yüzük tasarımlarında ise gümüşün ne kadar önemli olduğunu biliyor, ancak klasikliğiyle beğenilen yüzük fikirlerinin her birini özgün fikirlerle yeniden vitrinimize yerleştirmek üzere özenle tasarlıyoruz.

Sadece özel günlerde aksesuar kullanıldığı gibi geçersiz bir algıyı yıkan gümüş tasarımlarında gündelik kullanıma veya hediye olarak seçilmeye de uygun pek çok motif kullanılmakta, hatta günümüzde pek çok kadının fantezi modelleri dahi gündüz saatlerinde severek kombinlediği görülmektedir. Özellikle diğer gümüş ürünleriyle, yani kolye ve bileklik gibi diğer set parçalarıyla da çeşitli kombinler yapma imkanı sunan yüzüklerde işlemeli nazar boncuğu gibi gündelik yaşamda üzerimizde taşımaktan çok hoşlandığımız taşlara yer verilmektedir.

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

Eskiden kadın gümüş yüzük çeşitlerini tek renk veya tek tipte görmeye alışkın olsak da tasarım dünyasının zenginliği sayesinde günümüzde bu özel aksesuarların geldiği yer oldukça farklı. Öyle ki bazı kadınlar özel renklerdeki doğal taşlarla veya parıltılılarla canlılık kazandırılan pek çok gümüş yüzüğün yalnızca şekil değil, renk olarak farklı görünmesinden yana son derece memnunlar.

Yalnızca baget taşlarda değil, yıldız gibi geometrik motiflerdeki taşlarda da renkliliği ön plana ekibimiz, bu sayede iç dünyasındaki renkliliği parmaklarında taşımak isteyen hanımlar için aynı zamanda giyim kombinlerine uygunluk kolaylığı da sağlamakta. Tamamen kişiye özel tasarımlardan hoşlanan veya bu tasarımların çok daha anlamlı olduğunu fark edenler içinse, isim işlemeli yüzük siparişlerimizi almaya devam etmekte olduğumuzu eklemek isteriz.

Siz de kendi şıklığınızı taçlandırmak veya sevdiğiniz kişiye kendini özel hissettirmek için online kataloğumuz üzerinden istediğiniz modeli seçebilir, ücretsiz kargodan sezon indirimlerine kadar pek çok kolaylaştırıcı hizmetimizden yararlanmanın tadını çıkabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.