Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Yaka İğnesi

Broş veya rozet olarak da tanıdığımız gümüş yaka iğnesi kadın ve erkeklere özel tasarımların yanı sıra herkes tarafından kullanılabilen özel günlere özel tasarımlarıyla ve gumush.com farkıyla sizlerle. Gömlek ve ceketler üzerinde benzersiz bir şıklık yaratmakla kalmayıp günümüz modasında kazak veya bluzları da taçlandırabilen bu minik ancak oldukça dikkat çekici gümüş yaka iğnesi modellerini yakından inceliyoruz.

Gümüş Rozet

Rozet kavramı her ne kadar özel gün merasimleri ve resmi giyim kombinleriyle ilişkilendirilse de aslında trendler arasında bu ürünlerin farklı gündelik ortamlarda, özellikle de iş hayatında sıkça kullanıldığını da görebiliyoruz. Gümüş yaka iğnesi modellerinde tuğra gibi özel anlamla taşıyan motiflerin kullanılması veya Türk bayrağı klasikleşen, herkesin sahip olması gereken tasarımlara taş gibi minik detayların eklenmesiyle rozetlerin her güne adapte edilebilir bir form aldığını söyleyebiliriz.

Pek çok kadın ve erkeğin gündelik yaşamında kendi düşüncelerini, ilkelerini ve tarzını göstermek için direkt olarak görüş alanı dahilinde olan yaka kısmında iğne kullanması, en basit giyim kombinlerini bile hızlıca, pratik bir şekilde daha etkileyici kılmaya yarıyor. Ancak en önemlisi bu önemli detayda kalitenin yansıtılması için doğanın hediyesi gümüşlerden yana tercih hakkını kullanmak oluyor. Gümüşün yapısı itibariyle dikkat çeken şıklığını tasarımcılarımızın zekice eklemeleri çok daha havalı ve amacına uygun kılıyor.

Gümüş Türk Bayrağı Rozet

Türk bayrağının sanıyoruz ki hepimiz için önemi ve yeri son derece büyük, böylesi kutsal ve anlamlı bir sembolü her daim yakamızda taşımaksa yalnızca görünüm için değil, pek çok özel günde veya iş dünyasında ilkelerimizi yansıtmamız açısından son derece önemli. Gümüş yaka iğnesi tasarımlarımızın en çok rağbet görenlerinden biri olan Türk bayrağı motifli seçeneklerdeyse kadına ve erkeğe özgü detayların yer alması bu iğnelerin geniş kitlelerce kullanıldığının bir ispatı.

Yuvarlak çerçeveli ve kırmızı zeminli ay yıldız motifinde minik nokta işlemelerinin yer alması rozet algımızı değiştirecek kadar şık dururken, taş süslemeli gümüş yaka iğnesi modellerinde Türk bayrağı şeklinin görülmesi de aklınızda harika hediye fikirlerinin canlanmasına yardımcı olabilmektedir.

Gümüş Yaka İğnesi Çeşitleri

Renkli taşlarla süslenen kelebek motifinden, en az gümüş kadar kalitesiyle kendinden söz ettiren bir diğer doğal malzeme olan incilerle süslenen gümüş yaka iğnesi formlarına kadar her türden seçeneği gumush.com’da görebilirsiniz. Taşımaktan haz ve onur duyduğumuz Cevşen’in kolay takılabilir özel yapısını, sade şıklığıyla dikkat çeken üç hilal rozetini, zarafet timsali markazit taşlı yaprak broşun güzelliğini, yakanızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz M. K. Atatürk imzalı Atatürk silueti iğnesini ve her biri yüksek kalitesiyle ışıldamanızı sağlayacak tüm ürünler için sizleri web sitemizde görmek isteriz.

Siz de ücretsiz kargo imkanıyla siparişinizi oluştururken gümüş yaka iğnesi seçimlerinizin uzun ömrüne ve dayanıklılığına güvenmek için hemen şimdi gumush.com’un parıltılı dünyasına adım atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.