Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 332 ürün görüntüleniyor.

Kadın Kalpli Kolye

Anlamlı tasarımları ve kaliteli yapıları ile sevilerek tercih edilen kalpli kolye modelleri, sayfamızdaki ürün kategorisinde bulunmaktadır. Kaliteli materyallerden üretilmiş bu kolyeler, estetik tasarım detayları ile değerli hediyelerdir. Aksesuarlarda popüler olarak tercih edilen tasarım ayrıntılarının yanı sıra zamansız sadelikler de sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır.

Sayfamızdaki kategoride, sadece gümüş ve rose gold içeren, kalp tasarımının oldukça sade bulunduğu modeller mevcuttur. Bu modeller, sade görünümün şıklığını sevenler için ideal özelliktedir. Aksesuarlarında farklı renkleri taşımayı sevenler için uyumlu tonların bir araya getirildiği, kalp detayıyla süslendiği kolyeler sunulmaktadır. Mavi, pembe, kırmızı, kahve ve yeşil, Gumush olarak sizlere sunduğumuz bu kategoride yer alan renklerden sadece bazılarıdır.

Bayan Kalpli Kolye Fiyatları

Sevdiklerinize alacağınız hediyeleri kolayca seçebilmeniz için indirimli fiyat aralıklarıyla sunduğumuz kalpli kolye seçenekleri, sayfamızda yer almaktadır. Bu kapsamlı ürün yelpazesinden hem kişisel zevklere hem de alışveriş bütçenize uygun alternatiflere ulaşabilirsiniz. En yeni tasarımlarımıza göz atarak aralarından seçiminizi yapabilirsiniz.

Sevilerek tercih edilen modellerimizden birisi, sonsuzluk işareti ve kalp detayının bir araya geldiği tasarımlardır. İki zarif tasarımın bir araya geldiğinde oluşturduğu bu görünüm, nefes kesici sonuçlar ortaya koymaktadır. Kalp detayı ve sonsuzluk işaretinin farklı tasarımlarda birleştiği modellere, sayfamızdaki ürünleri listeleyerek ulaşabilirsiniz.

Kadın Kalpli Kolye Modelleri

Sade tasarımları sevenlerin dikkatlerini üzerine çeken birçok kalpli kolye modelimiz bulunmaktadır. Bu modeller arasında, iki kalp detayının birbirine geçirildiği basit ve bir o kadar güzel tasarımlar mevcuttur. Hem altın hem de gümüş rengi alternatifleriyle sunulan bu model, koşulsuz sevgiyi etkili şekilde ifade etmektedir. Doğum günü, sevgililer günü, kadınlar günü veya anneler günü gibi özel anlarda verilmek için ideal özellikte olan bir tasarımdır. Sade özellikte olması, karşınızdaki kişinin aksesuar zevkini detaylıca bilmiyor olsanız bile, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir model haline getirmektedir.

Yan yana getirilmiş küçük üç kalp imgesinin yer aldığı tasarımlarımız da sade bir zarifliği yansıtan seçeneklerimizden bir diğeridir. Bu kalpli kolye, ailenizi temsil edecek bir hediye olarak eşinize verilebilir. Taş detaylarıyla daha etkileyici hale getirilmiş tasarım detayları bulunmaktadır.

Bayan Gümüş Kalpli Kolye

Aksesuarlarında ince ayrıntıları ve renkli detayları tercih edenler için hazırlanmış tasarımlar da sayfamızda yer almaktadır. Bu dikkat çekici modeller arasında, son zamanlarda yükselişe geçmiş tasarımlardan birisi, kafes parmaklık detayları bulunan kalpli kolye ürünüdür. Sizi ve ilişkinizi temsil edecek kolye, kadınların sürekli olarak taşıyabilecekleri eşsiz bir aksesuar değerindedir.

Aileyi simgeleyen tasarım ayrıntıları bulunan kolyelerimiz, sayfamızdaki kategoride bulunmaktadır. Özel dizaynları sayesinde, eşinize almak için harika bir hediye seçeneği oluşturmaktadır. Alacağınız hediyeyi daha kişisel hale getirmek isterseniz Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz hizmetlerimiz mevcuttur. Sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde, üzerine baş harflerinizi yazdırabileceğiniz kolye modellerimiz bulunmaktadır. Bu ürün modellerimizden birisini hediye olarak alarak baş harflerinizi sürekli olarak yanında taşımasını sağlayabilirsiniz. Unutamayacakları, değerli hediyelere Gumush aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kolye kategorimiz içerisinde aşk veya love kelimelerinin bulunduğu tasarım modellerine ulaşabilirsiniz. Bu kelimelerin çeşitli yerlerine eklenmiş kalp simgeleri ile hareket katılmış tasarımlarına göz atabilirsiniz. Zengin ürün yelpazemiz ve tasarım alternatiflerimiz arasından, aradığınız özellikleri sunan Gumush kolyesini hızla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.