Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Çocuk Gümüş Bileklik Modelleri

Rengarenk dünyalarıyla aslında en az yetişkinler kadar çeşitli aksesuarlar taşıması ve bu renklerini yansıtması gereken çocuklar için en özgün ve en sevimli çocuk gümüş bileklik modelleriyle karşınızdayız. gumush.com olarak çocuklarınızın zevklerini düşünmekle kalmayıp son dönemin en gözde trendlerini de birleştirdiğimiz tasarımlarda her çocuğun beğeneceği türden bir seçenek görmek mümkün olurken, sizleri gümüşün kalitesiyle beklentilerinizin de üzerinde göz kamaştıran çocuk gümüş bileklik seçenekleriyle tanıştırmak istiyoruz.

Erkek Çocuk Gümüş Bileklik

Erkek çocuklarının da en az kız çocukları kadar kendine yakıştırdığı bileklikler, özellikle gümüş gibi doğal ve kaliteli bir malzemeden işlendiğinde çok daha kaliteli ve sağlıklı bir hal alıyor. Çocuk gümüş bileklik kategorimizde yer alan pek çok model erkek çocuklarının da daha stil sahibini görünmesini sağlamakta, bunlar içerisinde plaka eklemeli olanlardan nazar boncuğu figürlü olanlara kadar pek çocuğun severek kullanacağı seçenekler yer almaktadır.

Çocuk gümüş bileklik modellerinde çocukların hareketliliği ve rahatlığı düşünülerek son derece detaycı yaklaşılmakta, hali hazırda gümüşün anti alerjik malzemelerin en sık tercih edileni olduğu bilinmekte, haliyle seçimlerini yapan ailelerin de içi rahat şekilde bilekliklerin kullanılmasını sağlaması mümkün olmaktadır.

Kız Çocuk Gümüş Bileklik

Renklilik ve şıklık dendiğinde hangi yaşta olurlarsa olsunlar her daim öne çıkan kız çocuklarıysa çocuk gümüş bileklik ile en çok eğlenenler ve bu aksesuarlardan en çok hoşlananlar arasında yer almaktadır. Tıpkı erkeklerde kullanıldığı gibi üzeri kişiye özel isim işlemeli plakalardan oluşan bilekliklerin yanı sıra kız çocuklarının hoşlandığı motiflerin de bilekliklere işlendiği tasarımlar yoğun talep görmekte hem sade zincir yapılı bilekliklerde hem de kişiye özel isim işlenen plakalı modellerde farklı renklerde motiflerden yararlanılmaktadır.

Desenlere baktığımızda kelebeklerden çiçeklere, minik ördeklerden renkli arılara kadar pek çok farklı seçeneğin yer aldığını görebilir, haliyle karar verirken bu çeşitlilik içinde biraz zorlanabilir, ancak çocuklarınızla birlikte incelediğiniz takdirde en doğru tasarımı bulabilirsiniz.

Çocuk Gümüş Bileklik Modelleri

Gumush ekibi tasarımcıları sizler ve minikleriniz için özel olarak düşündüğü ve ortaya koyduğu modellerde bahsedildiği gibi isim işlenebilen plakaları ve renkli motifleri odak noktasını almakta, ancak yine yetişkin kategorilerinde olduğu gibi çocuk grubunda da kehribar gibi doğal taşların kullanıldığı tasarımlara da yer vererek çeşitliliğine çeşitlilik katmaktadır. Böylece zincir yapılı aksesuar kullanımından yana çekimser olanlar için daha sportif veya sade seçenekler de bulunabilmekte veya tam tersi parıltılı, dikkat çekici görünümlerden hoşlananlar için de yine taşlar bir diğer alternatifi oluşturmaktadır.

Siz de aradığınız şıklığı sağlayacak kaliteyi, çocuklara özgü en sevimli desenlerle bir arada görmek için gumush.com üzerinden ürün yelpazemizi inceleyebilir, miniklerin bileklerini süsleyerek onlara kendilerini özel hissettirirken ve gümüşün çocuklar için en güvenli malzeme seçeneği olmasından faydalanırken indirimli fiyat avantajları, ücretsiz kargo gibi sevindirici fırsatları da değerlendirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.