Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Erkek Gümüş Bileklik

Aksesuarlar kadınlar için olduğu kadar kendine has tasarımlarla erkekler için de aynı şekilde önemli olmakta, özellikle erkek gümüş bileklik modelleri her yaştan ve kitleden erkeğin vazgeçilmezleri arasında yer alabilmektedir.

Erkek Gümüş Bileklik Modelleri

Erkekler için özel olarak düşünülmüş olan erkek gümüş bileklik tasarımları üzerinde pek çok farklı motifin işlendiğini görmek gibi deri eklemelerin de yapıldığını fark etmek mümkün. Gümüşün deriyle oluşturduğu ve son derece havalı bir görünüm sağlayan uyumdan esinlenilen tasarımlarda balta, kılıç ve bayrak gibi pek çok motifin kullanılmış olması bilekliklerin maskülen tarzını ön plana çıkarmada oldukça başarılı. Elbette bu ürünlerin genelinde kullanılan tüm materyaller ise gümüşün eşlikçisi olmaya yakışır düzeyde kaliteli.

Tamamen gümüşün işlenmesiyle oluşturulan diğer bir erkek gümüş bileklik seçeneğindeyse farklı zincir halkası formlarından yararlanılmakta ve yine çeşitlilik sağlanmaktadır. Açık ve koyu gümüş renginin bir arada kullanılmasıyla gölge oyunları yapılan bu tasarımlar daha ince yapılı bilekliklerden hoşlananların tercihi olabilmekte, ayrıca bu klasik görünüm vaat eden tasarımlar iş hayatında aktif olarak rol alan beyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Gumush ailesinin sizler için özenle seçtiği modeller içerisinde tıpkı gümüş gibi güzelliğini ve etkileyiciliğini doğal taşlardan alan tasarımları da bulabilmeniz mümkün. Erkeklerin en sevdiği renklerin seçilmesiyle oluşturulan bu erkek gümüş bileklik modellerindeyse bağlamalı yapının verdiği konfor sayesinde gündelik kullanım da oldukça pratik bir hal almaktadır.

Erkek Gümüş Bileklik Fiyatları

Erkeklere özel tasarımlardan faydalanarak mükemmel hediyeyi almak isteyenler veya tarzını göstermek için özel dizayn bileklikleri her an kolunda taşımak isteyen beyler için böylesi şık tasarımların fiyatı da merak konusu olabilir. gumush.com ekibinin sizler için özel olarak belirlediği fiyatlarsa tasarımlarımıza ne kadar güvendiğimizi göstermekte, çünkü kalitemizle herkesin tanışmasını istediğimiz ve sonrasında memnun kalacağınıza emin olduğumuz için fiyatlarımız da son derece uygun bir aralıkta tutulmaktadır.

Bileklik seçimlerinde kalınlığa, işlenen motifin yoğunluğuna, ek materyallere bağlı olarak fiyatlar değişebilmekte, burada önemli olan sizler için yapılan indirimlerden de faydalanırken kendinizi en çok yansıttığını düşündüğünüz parçayı seçebilmenizdir.

925 Ayar Erkek Gümüş Bileklik

Gümüş dendiği zaman akla ilk gelen ölçüt olan 925 ayar ise erkekler için dizayn ettiğimiz özel ürünlerde de karşınıza çıkmakta, böylece tasarım fikirleri kadar malzeme bakımından da en kalitelisi seçilmiş olmaktadır. 925 ayar gümüşün bir parlaklık ve kalite ifadesi olmasının yanında kendinizi veya sevdiklerinizi özel hissettirmek adına tercih edilebilecek bir özellik olduğunu da göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Özellikle çift zincir gibi klas modellerde bu gibi gümüş ağırlıklı özelliklere ve işlemelere bakmak, eminiz sizin de doğru tercihi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Tarzınız ne yönde, hangi kategoride olursa olsun ister yüzüklerle kombinleme amacıyla kullanmak ister tek başına sembolleri taşımak amacıyla temin edebileceğiniz tüm ürünlerimizde aynı göz kamaştıran şıklığı bulacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.