Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Doğal Taş Tesbih

Bilindiği gibi doğal taşlar yalnızca renkleriyle değil, doğadan aldığı enerjileri ve güçleriyle de son derece anlamlı ve özel parçalardır. Bu nedenle tesbih üretiminde yaygın şekilde kullanılan ancak kaliteli ve özgün olanlarını temin etmesi bir hayli seçici olmayı gerektiren doğal taşları sizler için özenle seçerek bir araya getirdik. Doğal taş tesbih modellerimizin yalnızca kaliteli malzemesiyle değil, özel doğal taş tesbih işlemeleriyle de ne kadar farklı ve etkileyici olduğunu gördüğünüzde eminiz siz de bu parçaları elinizden düşürmek istemeyeceksiniz.

Gümüş Püsküllü Doğal Taş Tesbih

Gümüşün asil ve doğal yapısına doğal taşların her biri kendine özgü farklar yaratan nitelikleri de eklendiğinde tesbih seven kimsenin göz ardı edemeyeceği şıklıkta tasarımlar elde edebilmekteyiz. 925 ayar derecesine sahip göz alıcı parlaklıktaki gümüşlerimiz kararmaya karşı özel işlemlere tabi tutulmakta, ince el emeği ve işçilikleriyle özenli bir halde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Püskül kısmında gümüşün kullanıldığı doğal taş tesbih modellerinin klasikleşen tesbih görünümünün ağırlığı ve kadim havası korunurken sunulan yaratıcı farklılıklar ve ince düşünülmüş detaylar ise herkesten farklı tasarımlar bulabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu gibi seçkin ve nadide parçaların yalnızca kişisel kullanım amaçlı değil hediye olarak takdim etmek için de son derece sık düşünülen parçalar arasında yer aldığını bilmeniz faydalı olacaktır.

Doğal Taş Tesbih Çeşitleri

Doğal taşların renk ve özellikleri bakımından son derece geniş bir çeşitlilikle ülkemizde yer alması gumush.com ekibi tarafından da değerlendirilmiş, sonuç olarak ortaya herkesin kendi zevkine göre tercih edebileceği sayısız model çıkmıştır. Fosil taşlardan sade şıklığıyla göz alan kristallere, renkleriyle cezbeden turmalin taşından dikkat çeken parlak yeşil tonuyla farklılık arayanların gözdesi olan aventurin taşına kadar, doğal taş tesbih modellerimizin her türden taşla dizayn edilebildiklerini söylemek mümkündür. Enerji bakımından da tıpkı görselliği gibi farklılıklar sunan bu taşlarda kendi ihtiyaçlarınızı düşünerek istediğiniz doğal taşa karar verebilir veya bu taşların anlamlarından yola çıkarak özel hissettirmek istediğiniz kişinin hediyesinde ne görmek istediğini bulabilirsiniz.

Doğal Taş Tesbih Modelleri

Yalnızca kullanılan doğal taşlar bakımından değil, işlenen motifler bakımından da zengin bir katalogla sizleri karşılayan gumush.com, özellikle püskül kısmında detaylandırılan gümüş aksamlar ile farkını göstermektedir. Yaprak veya lale gibi doğal motiflerle bir arada kullanılan pastel renklerdeki doğal taşlar iç ferahlatan sakin bir görünüm sunmakta, doğal mercan veya kaplan gözü gibi kahve veya kırmızı renklerin hakim olduğu, daha ağır modellerde ise renge uygun çarpıcılıkta motifler kullanılmaktadır. Yani işlenen malzeme seçiminde kalite prensibiyle hareket eden ekibimiz, tasarım basamağında ise son derece detaycı düşünerek ideal doğal taş tesbih modellerini ortaya koymakta alanının bilinen isimlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

Haliyle bu çeşitlilik içerisinde sizin de bir gumush.com müşterisi olarak fiyat avantajlarımızdan ve müşteri memnuniyeti ilkemizden yararlanmanız son derece keyifli bir alışveriş deneyimine dönüşmekte, tüm tesbih modellerimizi yakından incelemek için online kataloğumuza göz atmanız yeterli olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.