Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 102 ürün görüntüleniyor.

Kadın Nazar Boncuklu Kolye

Kültürümüzde değerli manaları bulunan ve koruyucu etkileri bulunduğuna inanılan nazar boncuğu ile süslenmiş kolyelere, sayfamızdan göz atabilirsiniz. Mavi tasarımların farklı renklerle uyumunu ortaya koyan ürün modellerimiz ile sevdiklerinize harika hediyeler verebilirsiniz. Boyutu, tasarım ayrıntıları, sadeliği ve dikkat çekici özellikleri büyük bir değişiklik gösteren nazar boncuklu kolye kategorimiz içerisinde, beğendiğiniz bir ürünü bulabilirsiniz.

Nazar boncuklu kolye takan kişilerin, çevresindeki kötü gözlerden korunduğuna inanılmaktadır. Değer verdiğiniz kişilere veya kendinize, bu güzel kolyeleri alarak hem estetik değere sahip hem de derin anlamı bulunan aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategori, herkesin kendi zevkine uygun alternatiflere ulaşabilmesi için büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Tüm ürünleri sıralayarak yeni modellerimizi ve sevilen klasik tasarımlarımızı bulabilirsiniz.

Bayan Nazar Boncuklu Kolye Fiyatları

Sayfamızda yer alan nazar boncuklu kolye ürünlerimizin hepsi yüzde yüz orijinal materyallerden üretilmiştir. En yüksek kalitedeki malzemeleri, bu kolyelerin uzun süreli bir kullanım sağlamasını ve güzelliklerini korumalarını sağlamaktadır. Bu yüksek değerli ürünlere, Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz kampanya fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Alışveriş işlemlerinizi, indirimli fiyatlarımızdan yararlanarak tamamlayabilir, nazar boncuğu detayları ile süslenmiş bu kolyelere, evinizin konforundan ayrılmadan sahip olabilirsiniz.

Mavi opal taşı ile sade bir güzellik ortaya koyan modellerimiz, sıklıkla tercih edilen kolyeler arasındadır. Bu sade tasarım, her aksesuar zevkine sahip kadının beğenebileceği değerdedir. Tasarımlarının sade bir şıklığa sahip olması, gündelik kullanımda takılmalarını mümkün kılmaktadır. Kolye modellerinde zincir renkleri gümüş, altın ve rose gold olan ürün alternatifleri mevcuttur. Kolye fotoğraflarından farklı renklerin duruşuna göz atabilir, seçiminizi buna uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kadın Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Daha detaylı tasarımları ve dikkat çekici aksesuarları sevenler için hazırlanmış nazar boncuklu kolye seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu detaylı tasarımlardan birisi, nazar boncuğunun dört yapraklı yonca yaprağı ile bir araya getirildiği ürünlerdir. İki farklı anlamı taşıyan bu kolye, rose gold renge sahiptir. Dört yapraklı yonca şansı ifade ederken, naza r boncuğu da bu şans yolundaki kötülükleri uzak tutmaktadır. Sevdiklerinize anlamlı hediyeler vermek isterseniz bu ürün tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.

Kötü enerjinin ve niyetlerin etkilerinden koruyan nazar boncuğu, sürekli olarak yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir tılsım değerindedir. Gumush olarak sizler için özenle tasarladığımız kolyeler yardımıyla bunu başarabilirsiniz.

Bayan Gümüş Nazar Boncuklu Kolye

Dikkat çekici tasarımlara sahip nazar boncuklu kolye modellerimizden bir diğeri, kelebek ve kanat motiflerinin bir araya getirildiği ürünlerdir. Bu motiflerin nazar boncukları ile iç içe geçtiği kolyeler, göz alıcı bir tasarım ortaya koymaktadır. Kanatlar, sevginin bir simgesi olarak kolyelere eklenmektedir. Farklı kelebek ve kanat motifleri içeren kolye seçeneklerine sayfamızdan göz atabilirsiniz. Küçük taşlar ile görünümü daha parlak ve güzel hale getirilmiş ürünler bulabilirsiniz.

Kolyeleri daha kişisel hale getirmek isteyenler için Gumush olarak sunduğumuz hizmetler bulunmaktadır. Kolye üzerine isim yazdırılabilen çeşitli tasarım modellerimiz mevcuttur. Aksesuarlarında isim detayını isteyenler sayfamızdan bu ürün modelleri kolayca bulabilirler. Nazar boncuğu ile bir araya getirilen isimler, derin anlamlar ifade etmektedir. Nazar boncuğunun etkisinin, kolye üzerindeki bu ismi koruduğuna inanılmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.