Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kazaziye Tesbih

Tesbih severlerin yakından bildiği üzere tesbihler içerisinde gümüşün, gümüş tesbihler içerisindeyse gümüş kazaziye tesbih modellerinin bambaşka bir yeri vardır. El işleme sanatlarının en nadide ve özgünlerinden biri olan kazaziye sayesinde 925 ayar gümüşler göz alıcı bir forma dönüşmekte, benzersiz tesbihler taşımak isteyenler için ortaya harika gümüş kazaziye tesbih seçenekleri çıkmaktadır. Siz de gumush.com ile fark yaratan tesbihleri şimdi keşfetmeye ne dersiniz?

Kazaz Tesbih Fiyatları

Özel bir el sanatı olarak bahsettiğimiz kazaziye aslında sıradan bir el işçiliği olmanın çok ötesinde, ince dizayn ve uygulama becerileri gerektiren, elit bir kültür örneği olarak daha çok bilinmeyi hak eden bir değerdir. Gümüş kazaziye tesbih modellerinin ne kadar etkileyici ve sıra dışı olduğunu fark edenler elbette bu ürünlere ulaşabilmenin bedelini yani ücretleri merak etmekte ancak bu konu endişe verici olmaktan uzakta kalmaktadır.

Gumush ekibi olarak özenle işlenen tasarımlar herkesin bu şıklığı taşıyabilmesi amacıyla özenle fiyatlandırılmakta, sektör içerisinde görülebilecek en uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları sitemizde sizler için sunulmaktadır. Böylece hediye almak isteyenleri bu harika tasarımlardan mahrum bırakmamak, ayrıca önemli el sanatlarının daha çok değer görüp yaygınlaşması da amaçlanmaktadır.

Elbette kullanılan özel malzemeler ve nadir bir el işçiliğinin ortaya konması gibi nedenlerle sıradan tesbihlere göre fiyatlar çok daha yüksek bir bantta görülebilir. Ancak gümüş kazaziye tesbih almanız halinde taşıyacağınız kalite ve emek düşünüldüğünde fiyatların ne kadar uygun olduğu anlaşılmakta, elit bir ürün için gumush.com’un oldukça makul fiyatlarla müşterilerini memnun ettiği görülmektedir.

Kazaz Örme Tesbih Çeşitleri

Tesbihlerin ne kadar özel olduğundan bahsettikten sonra sıra onları daha yakından tanımaya gelir. Gümüş kısımlarında kazaziye örme tekniğinden faydalanıldığını bahsettiğimiz bu modellerde aslında kişiye özel seçim yapmak son derece basit ve keyifli olmakta, çünkü farklı renk kombinleriyle pek çok erkeğin kendini yansıtması mümkün olmaktadır.

Altın kaplama gümüşlerin canlılık veren sarı görünümü, sarı siyah gibi bir diğer renk seçeneğine de dönüşebilmekte, taraftar beyler içinse bordo – mavi veya sarı – lacivert gibi önemli anlamlar taşıyan renk kombinleri oluşturulmakta, haliyle her zevke uygun bir renk bulabilmek mümkün olmaktadır.

Kazaziye Gümüş Tesbih Modelleri

Püskül kısmının en ucunda boncuk yapısında işlemelere yer verilen gümüş kazaziye tesbih modellerinde el işçiliğine bağlı olarak asgari değişimler görülmekte, bu da kullanacağınız tasarımı daha da özel ve özgün kılmaktadır. Eğer renkli bir görünümden hoşlanmayıp daha sade ve klasik tasarımlara yönelmek ancak yine de gümüş kazaziye tesbih formunu da kullanmak isterseniz sizleri gümüş oksitli kazaziye modellerine yönlendirmek, matlık dengesi sağlanmış gümüş rengindeki bu modelleri incelemeden karar vermemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Siz de gumush.com ile sıra dışı ve kimsede göremeyeceğiniz tasarımları bir an önce temin etmek için kargo ücreti ödemeden ve güvenilir alışveriş yöntemlerinden yararlanarak hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.