Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Elif Vav Kolye

Sevdiklerine anlamlı hediyeler almak isteyenler için ideal tasarımların yer aldığı, Elif Vav kolye kategorimiz Gumush kalitesiyle sunulmaktadır. İnce ve zarif işçilikleri ile dikkatleri üzerine çeken tasarımlarımız, sürekli olarak yenilenmektedir. Sevilerek tercih edilen tasarımlara bağlı olarak geliştirilen kategorimizden beğeneceğiniz bir modele ulaşmak oldukça kolay olacaktır.

Sayfamızdaki kategoride yer alan tüm Gumush ürünleri, internet üzerinden alışveriş konforu ile sunulmaktadır. Güvenli ödeme olanaklarımızdan yararlanarak kolye alışverişini hızla tamamlayabilirsiniz. Kolyeleri tatlı hediye paketleriyle ilettiğimiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize, özel günlerde alacağınız bu hediye ile onları mutlu edebilirsiniz.

Elif Vav Kolye Fiyatları

Dini motifleri içeren estetik tasarımlara sahip Elif Vav kolye modelleri, ürünler arasında değişiklik gösteren fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Sayfamızdaki tüm Gumush ürünlerini sıralayarak bu farklı modellere ve uygun fiyat aralıklarına göz atabilirsiniz. Dini semboller işlenmiş kolyeler arasından hem hediye alacağınız kişinin tarzına hem de bütçenize uygun bir modele ulaşabilirsiniz.

Sizlerle buluşturduğumuz bu kategoride yer alan kolyeler, tarz olarak geniş bir yelpazededir. Daha sade tasarımlarımız, gündelik kullanım için sıklıkla tercih edilmektedir. Derin anlamları ve gümüşün parlaklığı, gündelik olarak her kıyafetle birlikte tercih edilmelerini sağlamaktadır. Ayrıntılı işlemeler ve farklı renkler içeren detaylı tasarımlarımız, özel günlerin şık kıyafet kombinlerinde tercih edilmektedir. Kadınlar, bu kolyeleri özel günlerde takmak için saklamakta, unutulmaz anlarını bu değerli aksesuar ile anmaktadır.

Elif Vav Kolye Modelleri

Elif Vav kolye modellerinin dini anlamları, çok eski yıllara dayanmaktadır. Arap alfabesinde bulunan Vav harfi, tasarım olarak estetik dokunuşlara sahiptir. Bu özelliği, Hat sanatçıları tarafından sürekli olarak kullanılmasını ve kolyeler gibi aksesuarları süslemesini sağlamaktadır. Özel anlamlar taşıyan bu harf, Osmanlıca, İbranice ve Fars dillerinin de temel bir parçasıdır.

Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategorideki kolyeler, ilk bakışta anne karnındaki bebeklerin duruşunu anımsatmaktadır. Vav, tüm kâinatı temsil eden bir simge olarak da bilinmektedir. Sevdiğiniz birine vermek için en güzel hediyeler arasında, sayfamızdaki Elif Vav kolye seçenekleri bulunmaktadır.

Gümüş Elif Vav Kolye

Gümüş renginin siyahla uyumu, sayfamızdaki ürünler arasında sevilerek tercih edilen seçeneklerden birisidir. Gümüşün sadeliğine şık bir renk katılmasını sağlamaktadır. Birbiri içine ahenk içerisinde geçmiş gümüş ve siyah renklerini içeren Elif Vav kolye modellerine, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Anneler günü ve doğum günü gibi özel anlarda verilebilecek ideal hediyeler, bu kategorimizde yer almaktadır. Vav harfinin annem yazısı ile bir araya getirildiği kolye modelleri, bunlar arasında ilk sırada bulunmaktadır. İki değerli tasarımı aynı kolyede toplayan tasarımlar, koşulsuz sevginin bir ifadesi niteliğindedir.

Yuvarlak, madalyon benzeri çerçevesi bulunan ve ortasında Vav harfini içeren tasarımlar da sıklıkla tercih edilmektedir. Gümüş çerçeveler, küçük taşlar ve ince detaylar ile süslenmektedir. Bu yuvarlak çerçeve, tüm kolyeye estetik bir dokunuş katmaktadır. Yuvarlak tasarıma sahip kolyelerde hem altın hem de gümüş renginde alternatifler bulunmaktadır. Renk seçimini yaparken hediye alacağınız kişinin zevkini göz önünde bulundurarak ideal sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünlerin yüksek kalitesi, bu kolyeleri istedikleri kadar taşımalarını mümkün kılmaktadır.  Sevdiklerinize, taktıkça sizi hatırlayacakları bir aksesuar sunabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.