Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Saat

Fonksiyonel aksesuarlar içerisinde tartışmasız bir öneme sahip olan saatler, kadın ve erkeğe özgü tasarım zenginliği gibi gümüşün kendine has asaletiyle bir araya geldiğinde hem harika bir şıklık aracına hem gündelik yaşam kadar özel günler için de uyumlu bir tasarıma hem de harika bir hediye seçeneğine dönüşüyor. Gümüş saat ile modası hiç geçmeyen bir şıklığı yakalamak mümkün olurken zamanı görmek isteyen herkese onu ne kadar sevdiğinizi de hatırlatmak için en sık seçilen hediyelerden biri olarak karşımıza çıkıyor, en göz alıcı gümüş saat seçenekleri ise gumush.com’da sizi bekliyor.

Erkek Gümüş Saat Modelleri

Erkeklerin kollarında taşımaktan en çok keyif aldığı aksesuarların başında gelen saatler gündelik olarak kullanım esnasında şıklıklarının bir ifadesi olmanın yanında iş hayatında pratiklik ve hız kazanmaları için de favorileri arasında değişmez bir yer alıyor. Erkeklere özgü geliştirilen tasarımlarda ise gümüşün parlaklığından ilham alınarak mat veya ışıltılı desen formları kullanılabiliyor. Kadın tasarımlarına kıyasla daha dolgun ve sade tasarımların yer aldığı erkek gümüş saat modellerinin özel gün hediyesi olarak tercih etmeye ne kadar uygun olduğu ise sanıyoruz ki yıllardır değişmeyen bir gerçek olarak herkesçe biliniyor.

Bayan Gümüş Saat Modelleri

925 ayar gümüşün sahip olduğu kalite ve parlaklığı koruma amacıyla uygulanan özel yöntemlerle oksitlenmesi yani renk ve yapı değişimi önlenen kadın gümüş saat seçeneklerimiz arasında son derece zarif ve asil parçalar görmek mümkün. İnce işleme detaylarıyla klasik saat tasarımlarını derinleştiren modellerimizde hafif ışıltılar veren orijinal markazit taşlarının kullanılması ise pek çok müşterimizin en çok dikkatini çeken noktalardan oluyor.

İşleme ve taş süsleme bakımından zengin görseller sunduğu kadar şekil bakımından da çeşitlilikle sizler için özel olarak tasarladığımız gümüş saat modellerimiz Anneler Günü, doğum günü özel günlerde beğenileceği garanti olan bir hediye arayanlar için bire bir. Hatta bu tasarımların yaş ve meslek fark etmeksizin her kadın tarafından beğenilen seçenekler olması ve her birinde aynı üretim özeninin göstermesi sizlere yalnızca tarza en uygun motifleri bulma keyfini bırakıyor.

Gümüş Köstekli Saat Fiyatları

Hediye olarak tercih edildiğine sık rastladığımız ve kol saatlerine en büyük rakip olan köstekli saatler ise tasarım doğası gereği taşıdığı şıklığı 925 ayar gümüş kalitesiyle birleştirdiğinde son derece nostaljik ve etkileyici bir diğer tasarım ortaya çıkıyor. Kimilerinin retro görünümü kimilerinin de kol saatine göre daha kompakt bulması nedeniyle tercih ettiği köstekli saatler geçmişten günümüze değeri asla azalmayan elit ürünler arasında kendini hemen belli ediyor.

Siz de bahsedilen ürünleri ve çok daha fazlasını görebileceğiniz gumush.com üzerinden kargo ücreti ödemeksizin gümüş ürünlerinizi dilediğiniz gibi alabilir, özel yöntemlerle ömrü uzatılan yüksek ayar değerine sahip gümüşlerin usta ellerde ne kadar detaylı ve yaratıcı şekilde işlendiğini görerek mutlu olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.