Sıralama seçin
Görünüm 3 4
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.

Kadın Melek Kolye

Melekler, en saf ve temiz duyguları ifade eden imgelerden birisidir. Pozitif etkisi, sevgiyi ifade etmesi ve koruyu gücü, sayfamızda yer alan melek kolye ürünlerinin sevilerek tercih edilmesini sağlamaktadır. Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategori içindeki ürünler hediye olarak alınabildiği gibi kendinize de alabileceğiniz anlamlı aksesuarlar niteliğindedir.

Sayfamızda bulunan kolye modelleri tasarım açısından büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Bütün kolyelerde görebileceğiniz ortak nokta ise melek figürleri oluşturulurken kullanılmış zarif detaylardır. Farklı renkler ve desenler bir araya getirilerek oluşturulmuş bu aksesuarlar, takıldığı anda güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bayan Melek Kolye Fiyatları

Sevgilinize, eşinize, annenize, kız kardeşinize alabileceğiniz bu güzel hediyeler, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda yer almaktadır. Online alışveriş kampanyalarımızdan faydalanarak istediğiniz sayıda kolyeye sahip olabilirsiniz. Sadece internet üzerinden satış için sunduğumuz indirimleri takip ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Küçük taşlar ile daha dikkat çekici bir görünüm kazandırılan melek kolye seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Son çıkan modellerimizden olan ve sevilerek tercih edilen bir kolye, tek bir melek kanadının yer aldığı tasarımdır. Üzeri zirkon taşlarla kaplanarak zarafeti arttırılmıştır. Kanadın ince figürü, boyun çevresinde minimalist aksesuarlar taşımayı sevenler için ideal özellik göstermesini sağlamaktadır.

Su perisi kolye serisi de sevilerek tercih edilen yeni modellerimizden bir diğeridir. Kanatları çevresinde yayılmış olan peri, şansı, iyiliği ve güzelliği temsil etmektedir Kişisel zevkinize göre seçim yapabilmeniz için su perisi, rose gold ve gümüş renk alternatifleri ile sunulmaktadır. Kucağında taşıdığı yıldız ile tüm kolyeye apayrı bir hava kazandıran tasarımlara, kolayca sahip olabilirsiniz.

Kadın Melek Kolye Modelleri

Dini anlam taşıyan bir melek kolyesi almak isteyenler için Mikail meleği tasarımları sunulmaktadır. Küçük taşlar ile kanatları parlak hale getirilmiş bu melek figürü, oldukça değerli bir aksesuardır. Tamamıyla gümüş rengindeki tasarımlarının yanı sıra, kanatlarına mavi ve siyah taş detaylarının yer aldığı iki alternatifi bulunur. Üç farklı renk seçeneği arasından beğendiğiniz bir modele ulaşmak oldukça kolaydır.

İki farklı tasarım ayrıntısının bir araya getirildiği kolye modelleri, detaylı tasarımları sevenler tarafından tercih edilmektedir. Sonsuzluk işareti etrafına renkli melek kanatlarının yer aldığı kolye, bunlardan birisidir. Bu kolyeler, melek kanatlarının ifade ettiği sevginin sonsuzluğa uzandığını simgelemektedir. Bu melek kolye tasarımları, sevdiğiniz birine özel bir günde vermek için harika bir hediye seçeneğidir.

Bayan Gümüş Melek Kolye

Kalp çevresinden çıkan melek kanatları da sayfamızda yer alan ürün seçeneklerinden bir diğeridir. Bu tasarım alternatifinin birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Melek kolye tasarımlarımız boyut olarak da değişiklik gösterir. Küçük kolye uçlarının yanı sıra daha büyük, dikkat çekici boyutlar da bulunur. Farklı tasarımlar arasından seçiminizi yapmadan önce ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek kolye uçlarının boyut bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle her bir ayrıntısıyla beklediğiniz ve istediğiniz özellikleri karşılayan kolyelere sahip olabilirsiniz.

Gumush olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde anneler için özel olarak tasarlanmış kolye modelleri de bulunmaktadır. Üzerinde canım annem yazısı içeren veya melek figürlerinde anne ve çocuğu simgeleyen tasarımlara, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Anneler günü veya doğum günlerinde onları mutlu edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.